Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súly leadása után lehet...

Nagy súly leadása után lehet valaki olyan szép, feszes mint azok, akikre azt mondják, hogy "tökéletes alakjuk van"?

Figyelt kérdés
Persze sok munkával... Edzés, étrend meg akarat és kitartás megtartásával.
2018. máj. 1. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%

30 kiló az szerintem még határeset , mindenestre hosszútávra kell tervezni,havonta kb 2 kiló fogyás az amit tudnak a kötőszövetek is követni .Amúgy a genetikán is múlik sajnos .

Egyik ismerősöm 60 kilót fogyott ,a hasáról leműtette a bőrt,kisportolta magát,soha nem mondanád meg,hogy mennyire kövér volt pár éve .

Nőknél még a mell a kényes terület ,én húsz kilót fogytam,a mellem 2 kosármérettel kisebb lett,de nem lóg,csak egyszerűen eltűnt :D Ez is szerencse kérdése,nekem az volt .

2018. máj. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

20 évesen fogytam 23 kilót, egy év alatt. Jóformán csak mozgással, nem mondhatom, hogy diétáztam volna.

Futással kezdtem, nyáron úsztam, ingyenes volt a konditerem a suliban, és otthon is tornáztam dvd-re, főleg nyáron és szünetek alatt.

Egyáltalán nem látszott a bőrömön, a mellem kisebb lett, de nem lóg jobban, mint előtte.

Kezdetektől használtam feszesítő testápolókat, váltózuhanyt, és a hideg vízben úszástól határozottan feszesebb lett a bőröm mindenhol.

2018. máj. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!