Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet benne igazság?

Lehet benne igazság?

Figyelt kérdés
Egy 11éves lány vagyok. 148cm és 50kg vagyok. Az egyik osztálytársam azt mondta rám, hogy egy dagadt kövér disznó vagyok. Lehet benne valami?
2018. máj. 11. 20:56
 1/5 anonim válasza:
28%
Így nehéz megállapítani, mivel nem látlak. Mindenkin máshogy oszlik el. Nem gondolom, hogy ezzel a súllyal kövér lennél a magasságodhoz. Az osztálytársaddal ne foglalkozz, lehet csak féltékeny. Még fejlődni fogsz, nagyon fiatal vagy, eszedbe ne jusson valami diétába kezdeni!
2018. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

"Így nehéz megállapítani, mivel nem látlak."


Szerintem meg egyáltalán nem nehéz. Hogy lenne már egy 11 éves lány dagadt kövér disznó? Még ha 100 kiló lenne, de könyörgöm, csak 50...

2018. máj. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
27%
az 50kg sok. Sportolj, mert ez csak rosszabb lesz!
2018. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg van rajtad némi felesleg, de ez nem jogosítja fel az osztálytársadat arra, hogy ledagadtozzon, pláne ledisznózzon. A dagadt, sőt a kövér is normális embereknek sokkal nagyobb felesleget jelent, mint ami neked lehet, a tinik képesek pár kilónál is ezt kiabálni, jó lenne, ha te kimaradnál ebből.


Egy jobb életmód persze nem ártana neked sem s ez a legtöbb emberről elmondható.

2018. máj. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy kèpet ès megmondom...
2018. máj. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!