Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én is lehetek vékony?

Én is lehetek vékony?

Figyelt kérdés
Mindig husis alkat voltam, többé/kevésbé, ahogyan a családom többi tagja is. Nagyon szeretnék vékony lenni, fogyózok. Ugye nem fordulhat elő, hogy közbeszól valami genetikai cucc? Tényleg a határozottan 'elől deszka, hátul léc' alkat szeretnék lenni, pufók arc nélkül. Megvalósítható?

2018. máj. 28. 20:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
Lehetséges pl: hogy genetikailag nagyobb a combod stb.. Úgyhogy de kozbeszolhat a genetika
2018. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Sportoljál.


A fogyókúra önmagában lószart sem ér. Csak sanyargatod magad és majd visszazabálod fél hónap alatt az egészet.


Nem fogyókúrázni kell, hanem megtervezni a diétádat. Felírni mennyi kalóriát viszel be, milyen adagokban, és milyen arányban. Lehetőleg kerüld a cukros ételeket, nehéz zsíros kajákat, üdítőket.


Szénhidrátból csak módjával (tészták, kenyér stb).


Amiből ehetsz sokat, azok a zöldségek, teljes kiőrlésű kenyerek, magvak, sovány húsok (csirkemell pl), hal. Gyümölcsök. Egyik legjobb pl a mediterrán étrend.


Emellett pedig szépen kezdd el a kardió mozgást. Változó intenzitású tréning, futás, úszás, napi fél óránál több magas intenzitású mozgásforma.


Genetikailag örökölted a duciságot, vagy a családban egészségtelenül kajáltok és nem mozog senki.


Megváltozhatsz de tenned kell érte sokat.

Az egyszerű fogyókúra ami szinte semennyire nem segít, csak magaddal cseszel ki.

2018. máj. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogyan nézel ki, de ha nem vagy az a finom kis törékeny tipus, akkor igaz, hogy önmagadhoz képest alakíthatsz magadon, de sosem leszel az a vékony kis könnyed alkat.

Érted gondolom.

2018. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 Nem étkezünk egészségtelenül. Én pl nem szeretem a cukrot, nem is eszek olyan dolgokat. Van a családban, aki fizikai munkát végez, de hasas.

Tehát ez elég fura. Nem tudom elképzelni, hogy a zsír öröklődne, inkább csak a hajlam hízásra, vagy mi. Remélem mozgás/megfelelő kaják mellett sikerül összehozni, aztán meg is tartani.


A zsír rajta marad az arcomon, vagy le fog menni?

2018. máj. 28. 21:31
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor fogsz fogyni ha kalóriadeficitben leszel. Ebben és abban, hogy "formásabb" legyél segít a mozgás. Az arcod is változni fog ha sokat fogysz.
2018. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki lehet vékony. A csontvázad az marad, szóval ha pl. széles a csípőcsontod vagy a vállad, akkor sosem leszel ott keskeny, de ez nem baj. A fölös zsírt mindenki le tudja adni, habár bizonyos trükkös betegségek átkozottul sokat tudnak nehezíteni. A genetika nem igazán. Nehezíthet a lassú anyagcsere, de a kalóriaigényt akkor is fel tudod vinni, hacsak nem vagy ágyhoz kötött beteg.
2018. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
A genetika olyan szempontból közbeszólhat, hogy nem olyan gyors az anyagcseréd, mint másoknak. Tehát lehet, hogy csak nagy nehézségek árán leszel vékony, ha egyáltalán sikerül. Mert túl keveset enni nem érdemes.
2018. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valaki tartósan kalóriadeficitben eszik, de a genetikája miatt egy dekát nem fogy. Valahonnan csak "előteremtődik" a felesleg. Ahogy írták, genetikailag nehezebben mehet a fogyás, de kitartással sikerülnie kell. Természetesen ez azt jelenti, hogy nem x napig étkezel másképp, mint szoktál, hanem tartósan, vagyis nem fogyózol, hanem életmódot váltassz.
2018. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2018. máj. 29. 09:30
 10/11 anonim válasza:
Én egyéb okok miatt nem eszek tejterméket egy ideje. Már kenyeret is alig . Hoppá 12 kiló leurott. Nem sportolok. A melóhelyen viszont van mozgás.
2018. máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!