Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Értékeli valaki a mai étkezésem?

Értékeli valaki a mai étkezésem?

Figyelt kérdés

R: 3tk kakaopor,1dl tej,édesitö,feketekávé

E: háromnegyed tányér Salataleves(viz,salata,fél kanál mustár,fokhagyma,hagyma,tárkony,so,ecet)

U: sok dinnye,2alma

Kb 700g cukormentes eperlekvár

V:120g orda,3tojásfehérje,2paradicsom,2ubi

Ez sok volt mára? 170/60/N



2018. máj. 27. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol marad a kaja? 😂😂
2018. máj. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd' egy kiló lekvár mégha cukormentes is, kicsit sok(k)nak tűnik...
2018. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek "össze vissza zabálni", de ebben a felsorolásban tudtál újat mutatni nekem, kicsit kaotikusnak érzem. :-)
2018. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ázzeg 70dkg lekvár. Nem foschtad ki a beledet?😁😃😁😃😀😃
2018. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A vacsoráig katasztrofális, özön cukor és kész.

Utána feljött a fehérje és a zsír, de ez azért nekem elég kevés ételnek tűnik, ha normális ételekre fókuszálok, mert majdnem 3/4 kiló lekvárt nem nevezek kevésnek :D

Fura gusztusod van.


Makrókat nem tudsz? Fene se fogja beírni a kalóriabázisra, főleg, hogy a sok dinnye mennyi, 1 kiló vagy 4? Bár ha egyszerre etted meg, akkor talán az előbbi... De hogy ment be mellé az eperlekvár? Tudok enni, de ez még nekem is sok lenne.

A salátalevest azt elhanyagolhatjuk, az semmi se.

2018. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Eperleves tulajdonkép mert vizeztem,amikor föztem

Evészavarbol gyogyulok,nem tudom mekkora egy normál adag:( akkor rengeteget zabáltam?

2018. máj. 27. 20:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Akármennyi zöldséget,gyümölcsöt eszem,nyersen,föve(lisztet,cukrot,keményitöt kerülve) székrekedésem van
2018. máj. 27. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Sok sok víz a rost mellé!! És nem lesz székrekedésed.
2018. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít, mekkora egy normál adag, a fő, hogy neked megfelelő legyen.

Azért az eperlekvár és egy vizes eperleves nem egészen ugyanaz, finoman szólva, ez megváltoztatja a kalóriamennyiséget is erősen, bár erről továbbra sem lehet sok fogalmunk konkrét mennyiségek nélkül.


Lekvárból evészavarok után is gondolhatod, hogy bődületes mennyiség 700 gramm, eperlevesből annyira nem, nekem az elosztás a fura.

Reggeli: némi meleg ital, szinte semmi

Ebéd: kb. semmi

Uzsonna: cukor, cukor, cukor

Vacsora: fehérje, zöldség


Nagyon kiegyensúlyozatlan, ami egy szintig rendben van, pl. simán lehet egy tejeskávé vagy kakaó a reggelid, ha neked az működik, de egyetlen tisztességes, kiegyensúlyozottabb étkezés nincs. A vacsora ilyen zsírfóbiás fogyós stílusú, ha jól jött le nekem, mi az orda (ettől még jó kis könnyű étkezés lehetne egy rendes napban), az uzsonna cukorhalom (gyümölcs, egészségedre, megint OK lenne egy normális, kiegyensúlyozott napban) s ez a 2 étkezés adja a kalória zömét. Nem láttam még embert így enni, az a helyzet. Van energia, fehérje, zöldség, ami jó, de akkor is bizarr és valószínűleg tápanyagokat tekintve sem az igazi.


Te hogyan érzed magad ezzel? Mert a legtöbb ember így nem lakna jól vagy más problémája lenne, hiányoznak a megszokott, összetett, tartalmas ételek.

2018. máj. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

siralmas ,zsír és fehérjeszegény ,és sok a cukor .

Sárgáját miért nem eszed meg ,mit ártott neked ? :D egyél egész tojásokat könyörgöm,abban legalább van valami tápanyag,pl a bödön lekvár helyett .

A salátaleves ezekkel az összetevőkkel meg nem is nevezhető ételnek ,maximum valami étvágygerjesztő itókának ,kalóriát csak nyomokban tartalmaz :D

Hogy lett volna ez sok ?

Szerintem ha betegségből gyógyulsz jobban oda kéne figyelned ,és normálisan enni . Ha nem tudod mennyi a sok ,ajánlom a kalóriabázis.hu -t

2018. máj. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!