Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » így lefogyhatok? 115 kg lány

így lefogyhatok? 115 kg lány

Figyelt kérdés

reggelire egy zsömle ebédre a rendes adagom több mint fele és persze szénhidrát,cukor meg persze a tészták kilőve.délután gyümölcs meg max egy joghurt. napi 40 percet tornázok (norbi) és ha az idő engedi akkor 4 km-t biciklizek. most a norbis dvd-t lecserélem a norbi kiképzésre.leakarok fogyni és nyáron kb mennyi menne le ezzel? meg persze napi 2-3 l folyadék (víz)

19 éves vagyok


2010. jún. 16. 21:18
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%
Na végre egy 100+ kilós akin látszik hogy komolyan gondolja. Általában leoltom ezeket, de neked hajrá:D
2010. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
:D köszi szépen neked is :)
2010. jún. 16. 22:09
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

Kenyér helyett abonett vagy pászka, abból lehet egyszerre több szeletet, mint amennyit kenyérből vagy zsömléből ennél :)

Most én is ezt eszem kenyérfélék helyett. Ajánlom még a paradicsomot is, mert szerintem jóllakat két-három közepes méretű paradicsom reggelire vagy vacsorára, akár egy-két szelet abonettel is. 22/L/88kg :)

2010. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
valahogy reggelire nem tudom elképzelni a paradicsomot de vacsira jó ötlet. köszi szépen:D meg az abonett kenyeret is kipróbálom :
2010. jún. 16. 22:16
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a 4km! És én is úgy gondolom, hogy végre valaki, aki tenni is akar magáért, és nem csak szenved! A válaszokból is látszik, hogy támogatnak, sok sikert!! :)
2010. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Szia!


Naponta azt a zsemlét nyugodtan megeheted reggelire. Lehet hogy lehurrognak, mert mostanában nem divat, de én kalóriaszámolással fogytam 30 kilót (92-62)ennyi idősen.

Szerettem mert ehettem bármit, csak beleférjen napi 1200 kalóriába. Kell egy tápanyagtáblázat, amit a neten is megtalálsz aztán hajrá. Volt olyan is, hogy egy tábla csokit ettem egy nap, meg mellé még ami belefért 1200 kalóriába, mert már depis voltam csoki nélkül. (mondjuk ez kb 3 alkalommal fordult elő, de amúgy úgy ráálltam a fogyókúrára, hogy még a szülinapi tortámból sem ettem. Én 7 hónap alatt adtam le a felesleget. Norbiztam én is, heti 6 napon, + a végén volt hogy naponta kétszer is, de a vasárnap pihenő volt. Mikor már lement az első 20 kg. akkor futni is jártam.


Sok sikert. Én most kezdek megint fogyózni, mert a két terhességem alatt megint jól összszedtem magam. :o(

2010. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam kalóriaszámlálással de az a gondom vele hogy pl. egy ebéd kalóriatartalmát nem tudom pontosan megnézni hiába van fent sok dolog a neten konkrétan azért minden nem lehet fent. Vagy pl. megeszek két kis szelet rozskenyeret reggel és mellé sonka vagy sajt v. kenőmájas..mikor mi szóval ezeknek sem tudom pontosan meghatározni :(
2010. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 clint ***** válasza:
53%

a kalóriaszámolással, azok tudnak inkább fogyni akiken csak egy kis feleselg van...Sztem egy 115 kgos lány, ha kevesebbet eszik egyszerüen jobban raktározza majd a kaját, épp ezért nem ajánlatos a sok szénhidrát.

pl az abonett kenyeret sem ajánlom vacsorára, inkább mozgás elött...

2010. jún. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

15:57-es válaszoló!

Tudsz egyébként valamilyen diétát ajánlani egy olyan lánynak aki több súlyfelesleggel küszködik? Igaz én nem 115kg vagyok hanem 83kg de ez is +20kg-ot jelent számomra legalább...Tudom mindig az életmód váltást írják sokan épp azzal próbálkozom már egy ideje de nem tapasztalom hatását...Nem tudom mit tegyek hogy fogyjak

2010. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Én voltam a kalóriaszámlálós. Én 92 kilóról fogytam 62-re, szóval bevált. Az ebéd kalóriatartalmát is meg lehet nagyjából határozni, főleg ha te főzöl. Le kell mérni mindent és kiszámolni, hogy egy adag hány kalória. Nem 20-30 kalórián múlik, de irányadónak jó. Kb. 1 hónap múlva már az alapdolgokat tudod fejből.
2010. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!