Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy ne dörzsölődjön ki a...

Hogy ne dörzsölődjön ki a lábam állandóan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves fiú vagyok, és elkezdtem diétázni illetve rengeteget gyalogolok.(A hosszú távú futást nem bírja a bokám, de én ezt nem tudtam, így a mai napig szar)Amerikai futballozom, ott nem kell annyira sokat futnom posztomból adódóan. Neki álltam a diétának, már az első 5kg le is ment, minden szép és jó, de akármikor elmegyek sétálni, kidörzsölődik a combom, bármit teszek. Nektek mi a praktikátok? Van valami "alakformáló" testhez tapadó kimondottan ALSÓNADRÁG? Mert nekem van egy bicós nacim és azt hordom aláöltöző gyanánt, de nem túl hasznos. Köszi, pacsi!

2018. júl. 5. 01:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Próbálj meg különböző fajta alsónadrágokat, pl. boxert is. Nézz szét ilyen ruhaboltban!
2018. júl. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak boxert hordok.:D
2018. júl. 5. 01:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor dörzsőlődött ki nagyon, mikor tapadós alsógatya volt rajtam. Emlékszem félórát futottam a Margiton és utána 1 hétig úgy mentem, mint aki besz.rt. Nem tudom olyan-e a boxered, hogy a combodat szellősen hagyja... Nekem azok váltak be és nem is sebesíti ki.
2018. júl. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kend be a combod belső felét stiftes dezodorral.
2018. júl. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Futonadrag
2018. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha más nem akkor pattanj bringára, azt bírni fogod!

Egyébként ha lassan futsz nem lehet hogy jobb lenne?

Mert tényleg ha dörzsölödsz, az nem biztos hogy egy ruha hibája

2018. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is kidörzsöli a nadrág a combom mikor futok és valljuk be a 10 km-nél már eléggé idegesítő. Hát én alsónadrág terén nem tudok ajánlani... :D, de általában a fiúk úgy szokták, hogy felvesznek egy tapadós hosszú nadrágot (azaz egy alágatyát) és arra pedig egy lenge sport rövidnadrágot. Nemtudom lehet, hogy gyártanak már férfiban ilyen egybe a kettőt kombót is.


ilyenre gondolok csak nyilván férfiben :D


[link]


13L

2018. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! A bicózás egyelőre offos, mert nincs használható biciklim :"D De jövő héttől megyek edzőterembe, ott lehet, hogy igénybe veszem:)
2018. júl. 5. 12:09
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Amugy ahoz eleg agy felesleg kell hogy osszeerjen a combod ugy hogy dorzsolje egymast.... nem?
2018. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Felgyűrődik az alsógatya, mert nagyok a combjaim, és az dörzsöli ki. Egyébként de. Nemhiába írtam ki, hogy diéta miatt, de nem tudom, hogy ennek mi köze a kérdéshez.
2018. júl. 5. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!