Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatott le, ha állandó...

Hogy fogyhatott le, ha állandóan eszik?

Figyelt kérdés
Barátnömet voltam meglátogatni és kb 6kilót fogyott,amiota nem láttam. Egyébként nem volt kövér soha. Amig ott voltam elég sokszor evett egy nap alatt és hatalmas adagokat. Reggelt mindig egy hatalmas bögre tejeskávéval kezdett meg mellé valami gyümölcsöt,ebédre valami zöldségeket apritott,abbol levest,utána almát rágott ebéd után még vagy kétszer sok almát meg valami gyümölcsöt,vagy gyümölcsökböl lekvárt édesítővel és azt itta,de abból is nagyon sokat. De a sok gyümölcs hizlal nem? Akkor ö hogy fogyott,ha állandoan eszik? És igy meddig fogyhat még?
2018. jún. 26. 17:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Amit írtál, az pont nem tűnik soknak... Egyébként vannak felszívódási zavarok is, aktivitás, máskor máshogy eszik, de ha csak ilyen kis semmiket evett (jó, cukor azért volt benne rendesen), akkor nem csodálom, ha fogyott. Rendes ételt nem is evett? Mert akkor sok izom mehetett le...


Igen, a sok gyümölcs hizlal. Pl. nem akárki fogy 4 kg almával vagy 7 kg málnával...

2 kiló banánnal még lazán lehet, ha sétál egy kicsit vagy sok feleslege van...


A leves, a tejeskávé lightos cucc tud lenni, persze elkészítés kérdése... Ha 1 litert visz be, az is kevés.


Mert te miket eszel, hogy azt hiszed, hogy pár alma s egy bögre tejeskávé hatalmas mennyiség?

2018. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Túl hamar elküldte. Írod, hogy sokat, ezt kilószámra érted? Mert akkor lehet jogos. De milyen gyümölcs, nem mindegy...
2018. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Kb félliter tejeskávét ivott,legalább egy kilo almát plusz még valami gyümölcs vagy abbol lekvár meg ezek mellé valami zöldségeket fözött meg és evett.

Én egy csésze kávét iszok tej nélkül,reggel egy zsemle,ebédre valami fött kaja,de csak egy adag,nem egy fél fazék vacsira meg ami megmaradt pl rizses hus vagy megint egy darab zsemle.

2018. jún. 26. 17:36
 4/16 A kérdező kommentje:
Alma igen egy kilo megvan szerintem. Málnát meg kanadaiáfonyát,meggyet szokott,néha barack.
2018. jún. 26. 17:37
 5/16 anonim ***** válasza:
6%

Hánytatja magát.


Ennyi, és nyugi, ha rutinos, te az életben rá nem jössz, hogy bulimiás, mert pontosan nulla hanggal ki tudja adni a cuccot.

2018. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez nem sok. A tejeskávé főleg víz, 2 kiló gyümölcs pedig nem sok. Nem eszik rendes ételt, ami sok kalóriát hozna... Ha egy rendes étkezés mellé nyomsz be kilónyi almákat, na az más. De az is OK, ha lemozgod.


Úgyhogy én nem furcsállom a fogyását továbbra sem.

Az én 3 decis habos kávém 24 kcal, igaz, tej nincs benne, csak tojás és vaj... Tejből van még zsírszegény is, gondolom, cukrot abba se tesz, ha édesítőzi a gyümölcsöt...

2018. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Biztosan nem bulimiás. Olyan nagyon sokat sem sportol,inkább átlagos a mozgásmennyisége. Nem tesz cukrot a kávéba
2018. jún. 26. 20:36
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
A kétt darab zsömle megfelel kb 0,6 kg almának.
2018. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
87%
Ez a gyümölcs hìzlal dolog a legnagyobb baromság,amit itt az oldalon valaha olvastam. Söt,amit egész életemben hallottam.
2018. jún. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Márpedig a sok cukor simán tud hizlalni, nincs ebben semmi különös, előző. De csak kalóriatöbbletben.
2018. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!