Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el ezt az alakot?

Hogyan érjem el ezt az alakot?

Figyelt kérdés

Az alakom jelenleg ilyen:

[link]


Viszont kicsit az én combjaim sokkal narancsbőrösebb és a fenekem is, löttyedt. Tele vagyok striákkal, fogalmam sincs hogyan kezdjek neki. A diéta ügyön rajta vagyok, de nem tudom hogy mit sportoljak. Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, mindenhonnan fogyni szeretnék. Írjatok nekem sok tanácsot, szívesen fogadom őket.

Ez a célom: [link]


2018. júl. 13. 15:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

161cm vagyok és 60 kg.

53-54 a cél.

2018. júl. 13. 16:49
 2/19 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanugy, mint a holgy a kepen: rengeteg sporttal, sulyzos edzesekkel, kiegyensulyozott dietaval. Hagyj ra egy evet legalabb. Ehhez az alakhoz nagyon sok melo kell, nem adjak ajandekba.
2018. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Pontosan tudom hogy nem adják ajándékba :D

Csak az a baj a súlyzós edzésekkel, hogy nekem iszonyat nagy fenekem van és combjaim.. ezzel csak rontanák a helyzeten..

a kérdés az hogy a narancsbőrt hogyan tűntessem el?! És a zsírt..

2018. júl. 13. 17:21
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát, ha neked az egészséges étrend, és a mozgás, súlyokkal is nem jön be, akkor marad a photoshop. Tipikus esete a tiéd annak, amikor azt mondja valaki, szeretnék formás alakot, de nem akarok diétázni, és sportolni.

Olvass utána a nők súlyzós edzéssel kapcsolatos tévhiteinek. Csodákat művel a testtel, még az igazán nagy seggel is (tapasztalat), de hónapok kemény munkája kell hozzá.

2018. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és amit még elfelejtettem, egy igazán egészséges, jól összerakott étrend, plusz heti 5-6x edzés egész jól odavág a narancsbőrnek, löttyedtségnek. Előbb már céloztam rá, hogy a fenekem nem kicsi, de narancsbőrt legfeljebb nagyítóval ha találnál rajta (most már).
2018. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Mit rontana rajta? Nem lesz nagyobb :D

Nagy, látványos izmokat még a profik sem nagyon tudnak elérni a legszigorúbb diétával és mindenféle nem igazán legális cuccokkal sem.

Akkor te mitől lennél nagyobb? :D

6 éve járok konditerembe és nem lettem vastagabb, "csak" formásabb, és egy porcikám sem löttyedt.

2018. júl. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Állj! Én ilyet NEM írtam hogy nem akarok diétázni és sportolni! Pont ez a kérdés hogy mit sportoljak. És írtam is hogy a diétán rajta vagyok..

mindenesetre köszönöm ezeket a nagyon ''hasznos'' válaszokat!

2018. júl. 13. 17:43
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: valószínüleg neked alapból nincs/ vagy nem volt nagy feneked.
2018. júl. 13. 17:45
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

" Csak az a baj a súlyzós edzésekkel, hogy nekem iszonyat nagy fenekem van és combjaim.. ezzel csak rontanák a helyzeten..


a kérdés az hogy a narancsbőrt hogyan tűntessem el?! És a zsírt.."


Honnan veszed azt a hülyeséget, hogy a súlyzós edzésekkel rontanál a helyzeten?

Azért lapos és löttyedt a segged mert zsíros, nincs semmi izom. Életmódváltás, megfelelő étkezéssel, és igen súlyzós edzésekkel leszel izmos, vékony alakú. Narancsbőr is eltűnik, ahogy a zsír is.

Én 160 cm magas és 97 kiló voltam. Heti 4 x megyek súlyzós edzésre. Nem ront a helyzeten.

Tapasztalatból mondom, hogy az aki mindenféle kifogásokkal jön ( nem j a súlyzós edzés mert nagy a seggem stb) Az nem fog semmit csinálni.

(tudom én is ezt csináltam)

Amíg ide teszed fel a kérdésedet, de nem indultál el sportolni, és éppen a melegszendvicset eszed, addig nem fogsz sem fogyni, sem változni.

2018. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem melegszendvicset eszek.. pl: most vacsorára párolt zoldseg volt, es parolt csirke hus, es ezt sem vittem tulzasba, nem ettem belole sokat..

A diéta az meg van. :)


Errol fogalmam sem volt... most mar tudom. Nem kifogasokat keresek.

Viszont konditerembe nem tudok menni, mert falun lakom. Otthoni edzést fogok vegezni.. azt meg nem tudom hogy mit, mivel soha sem sportoltam semmit.

Köszönöm szépen a valaszt. ^^

2018. júl. 13. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!