Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el ezt az alakot?

Hogyan érjem el ezt az alakot?

Figyelt kérdés

Az alakom jelenleg ilyen:

[link]


Viszont kicsit az én combjaim sokkal narancsbőrösebb és a fenekem is, löttyedt. Tele vagyok striákkal, fogalmam sincs hogyan kezdjek neki. A diéta ügyön rajta vagyok, de nem tudom hogy mit sportoljak. Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, mindenhonnan fogyni szeretnék. Írjatok nekem sok tanácsot, szívesen fogadom őket.

Ez a célom: [link]


2018. júl. 13. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt vedd figyelembe, hogy az álomalakod jóval magasabb nálad, vékonyabb a csontozata, és persze Photoshop és mellplasztika is volt.
2018. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy vékonyabb, viszont szeretem a kihívásokat. :)

Az akaraterőm megvan hozzá. ^^

2018. júl. 13. 18:58
 13/19 anonim ***** válasza:
38%
Otthoni edzéssel nem fogsz ilyen alakot elérni. Nem csak azért, mert nem tudsz megfelelő súlyokkal dolgozni (egyre növelve ahogy fejlődsz), hanem mert fél.is fogod adni 2-3 hét után. Nincs senki, aki támogasson, biztasson, senki nem üvölt rád, amikor nem csinálod végig a szettet...
2018. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó: Iszonyat baromságokat írsz....

1. Ahol élek nincs semmilyen edzőterem, sem pedig személyi edző, ez van.

2. Nem kell nekem senki ereje ahhoz hogy eredményt érhessek el, csak én vagyok, és az én akaraterőm.

3. Nagyon sok olyan személyt ismerek a környéken aki otthon sportol/sportolt és még 4 hónap után sem adta fel.

Szóval mielőtt hülyeségeket írsz, gondold át! Köszi! ^^

2018. júl. 13. 21:45
 15/19 anonim ***** válasza:

Olyan de közben meg mégsem olyan??

Az első kép egészségesen szép, a második csak a ti ostoba agyatok miatt lett "cél"!

2018. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ne akarj anorexiás lenni! És neked testképzavarod van.
2018. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia! Ne félj a súlyzós edzésektől, nem olyan könnyű “túl izmosnak” lenni! Rengeteg meló + baromi szigorú étrend áll az ilyen alak mögött. Valaki már írta, csak megerősítem: jelenleg a zsírtól löttyedt és narancsbőrös a hátsód, ha izom venné át a helyét (természetesen nem a “zsír átalakul izommá”-téveszmére gondolok), a narancsbőröd is eltűnne, és szép, formás feneked+combod lehet.

A biciklizès (comb), kitörések oldalra + előre (comb+fenék) nagyon jók erre, ill. neten sok jó edzèsvideót találhatsz.

Én most Szászhegyessy Zita 30 napos kihívását csinálom, keress rá, jó gyakorlatokat mutat - én min. 2x, de inkább 3x ismétlem a videóit, napi 15 perc sztem nem sokmindenre elég, épphogy bemelegedsz... inkább a kevesebb, de intenzívebb egyzés híve vagyok, napi 10-15 perc max a lelkén segít az embernek, “na ma is edzettem, húha”...

Hajrá, sok sikert!

2019. febr. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Juj, “egyzés”=edzés, nem tudom, ezt hogy sikerült leírnom... -.-‘
2019. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. febr. 20. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!