Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi száz guggolás ér valamit,...

Napi száz guggolás ér valamit, ilyen alakhoz? (kép)

Figyelt kérdés

Szóval szerintem nincs rossz hátsóm. van egy kis narancsbőröm.. szerintem nem vészes (szerintetek?). de gondoltam ráadok egy kis extrát ezért elkezdek guggolni. használna valamit? nekem minden más oké igazából, hasamra szerencsére nem hízok, csak alulra. édességeket/cukrosat nem eszek de nem diétázok kifejezetten. lehet kicsit nagy a fenekem (91 cm) de ez nem zavar ezért fogyni nem akarok.. csak gondoltam formázom kicsit az sose árt. kép:


kepfeltoltes(.)eu/view.php?filename=617IMG_20180713_174408.jpg

kepfeltoltes(.)eu/view.php?filename=887IMG_20180713_174416.jpg


(bugyimat nem kell leszólni épp ez volt rajtam csak betűrtem igen :d )


25ves vagyok.


2018. júl. 13. 18:57
1 2
 11/16 anonim válasza:
Nekem nem hozza be a képet!! :(
2018. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vedd ki a zárójeleket a linkből.
2018. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem tudom mit vagytok elajulva ettol a fenektol. szerencses vagy, mert nem vagy kover es alapbol vekony testalkatod van. de lapos a segged es lottyedt. a szaz guggolas meg eleinte lehet megterhelo, de kb 1-2 het utan semmit nem fog erni onmagaban.
2018. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha jó segget akarsz, én is a súlyzózást javaslom, csak guggolni nem elég és unalmas is. Madalin Giorgettanak van egy jó, megfizethető otthoni/edzőtermi programja (és elég jó feneke hozzá referenciának).


[link]

2018. júl. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez a szög azért elég csalóka, tipikusan az amiből minden fenék formásnak néz ki. Nekem szinte semmi fenekem nincs, mert nagyon vékony vagyok, de ebből a szögből fotózva még nekem is elég 'fullos' :D

Egész alakos képet rakj fel abból lehet majd csak megállapítani, hogy derékhoz, lábakhoz viszonyítva milyen.

2018. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Így van, ennyiből nem lehet megállapítani, mennyire domborodik ki hátra meg oldalra.
2018. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!