Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha ma még csak egyszer...

Az baj ha ma még csak egyszer ettem?

Figyelt kérdés
Délben ettem csak tojásos krumplit és csak ittam párszor ... tetnap vagyis szerdán is csak reggel ettem egy picit és este fele vagyis kétszer. Volt már ilyen sokszor hogy csak egyszer ettem egy nap és alig iszom valamit.

2018. júl. 21. 00:05
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mindig*
2018. júl. 22. 22:22
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mire irigykednék te okos? Arra, hogy 44 kilós anorexiás vagy? Az a baj, hogy sértegetésnek vetted azt, amit nem annak szánunk, hanem csak segíteni szeretnénk. Ebből látszik, hogy még gyerek vagy. Semmi köze ennek ahhoz, hogy irigy vagyok-e vagy sem. Itt az a lényeg, hogy 14 évesen nem normális, hogy 44 kg vagy és még fogyni akarsz. Testkép zavarod van, anorexiás vagy, csak próbálunk ráébreszteni arra, amit te nem látsz: baj van a gondolkodásoddal, ezért kellene orvoshoz menned. Ha kell leírom századszorra is, hogy nem normális amit csinálsz, és igenis orvoshoz kellene menned, mert nem ismered be, hogy beteg vagy. Ha meg lennél magaddal elégedve, akkor nem akarnál fogyni, szóval azt ne mond, hogy meg vagy elégedve magaddal, mert nem igaz. Nem kell ám mindent elhinni, amit a médiában mutatnak, a nagy része hülyeség.


De hogy a kérdésedre válaszoljak: Igen, baj ha csak egyszer eszel egy nap, ugyanis fejlődő szervezet vagy, és kicseszel magaddal. Nem most, hanem később, pár év múlva fognak jelentkezni a mellékhatásai annak, amit csinálsz. Ennyi idősen nem fogyókúrázni kell, hanem egészségesen, rendesen táplálkozni és mozogni. Jó lenne ha megfogadnád a hozzá értők tanácsát, és nem pedig elutasítanál mindent helyből, különben semmi értelme nincs a kérdésednek.

2018. júl. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Wow, jól elharapódzott ez a kérdés... Kérdező, ha minden faxa lenne testeddel-lelkeddel, nem kellene vadidegenektől kérdezgetned a táplálkozásoddal kapcsolatban, se bizonygatnod bekezdéseken keresztül, hogy minden milyen jó. A rengeteg szmájli is mutatja, mennyire szeretnéd, ha elhinnénk. Én nem hiszem, 44 kiló vagy és nem vagy magaddal kibékülve, ha ki lennél, akkor most nem írogatnál itt... úgyhogy ezt vedd fontolóra.
2018. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Haha :) Igen gyerek vagyok még, már ha itt tartunk nem is nő 😂😂 Na tehát, én annak örülni szoktam ha valaki azt mondja vagy írja hogy gyerek vagyok , vagy gyerekes vagyok, hihi ☺️ Szoktam játszani egyébként és ez nem gáz !! Addig örülök ameddig ki használhatom a gyerekkoromat. Nagyon nem szeretem ha ilyen gonoszak velem. :( De semmi harag 😊 Puszillak téged hogy pazarolod rám az idődet :D Haha. 😋 Kezdj el úgy élni hogy ne másoknak akarj megfelelni.

Amit én szeretnék és amit én gondolok az számít. Nem tudhatod hogy én nekem tényleg anorexiám van az egy lelki betegség nem attól függ hogy sovány valaki. De én nem látom magam kövérnek és nem jajgatok hogy jajj én tisztára kövér vagyok fogynom kellene. Nem ! Én ezt nem szoktam. És ha én mégis úgy gondolom hogy fogyózok akkor igen! De nyugiii nem 😂😂 És szerintem ha meglátnál lenne mire irigykedj 😋 Köszi puszi 😘😘

2018. júl. 22. 23:00
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"De én nem látom magam kövérnek és nem jajgatok hogy jajj én tisztára kövér vagyok fogynom kellene. "3

Ha ez így lenne, akkor nem akarnál fogyni.


"És ha én mégis úgy gondolom hogy fogyózok akkor igen! De nyugiii nem 😂😂 És szerintem ha meglátnál lenne mire irigykedj"

Ez olyan gyerekes. Bocs, de nem vagyok rád irigy, lehet nehéz elfogadnod, de ez van. Nekem amúgy sem jönnek be a csonti lányok, valószínű nem lennél az esetem.


"Nem tudhatod hogy én nekem tényleg anorexiám van az egy lelki betegség nem attól függ hogy sovány valaki. "

A gondolkodásod és a hozzászólásaid anorexiás emberre utalnak. Aki ki van békülve magával és elfogadja teljesen magát, az nem tesz fel itt kérdést, és nem bizonygatja minden hozzászólásában, hogy igenis, ő elfogadja magát. A smiley-ik mennyiségéből is látszik, hogy egyszerűen nem tudod helyén kezelni a negatív válaszokat, mert nem erre számítottál. Ehhez is kell egyfajta érettség fejben, majd idővel rájössz. Nem baj, hogy így reagálod le a dolgokat, a korodból kifolyólag ez a normális, de attól még tudd, hogy nem jó úton mész. Teljesen el vagy tévedve és nem jó amit csinálsz. Csak nem tudom, hogy magadnak miért hazudsz, miért akarod magadat becsapni.

2018. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Úristen, kérdező! A legnagyobb jóindulattal mondom, hogy forduljatok szakemberhez. Valami nagyon nem oké veled, és a legrosszabb, hogy ezt te nem is látod, ami persze érthető, mert még kislány vagy, de ez így akkor sincs rendben. Őszintén sajnállak.
2018. júl. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszolóknak !

Akik pedig sajnálnak nincs okuk mert én BOLDOG VAGYOK !

Itt le is zártam a negatív embereket ki zártam az életemből ezért is vagyok Boldog !

2018. júl. 23. 11:01
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

"Akik pedig sajnálnak nincs okuk mert én BOLDOG VAGYOK !"


Ha te ettől jobban alszol...


Csak tudnám, mégis mi értelme volt feltenni a kérdést, ha leírtad, hogy csak az számít, amit te gondolsz.

2018. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

De ha annyira csinos és elégedett vagy, miért akarsz fogyni? Bár lehet, hogy értem ezt a fura lelkiállapotopt, ami nekem sosem lenne: azt hiszed, hogy a még vékonyabb még jobb... Nos, ez nincs így, egy ponton egyre egészségtelenebb ez, ha pedig nem vagy extrém alacsony, már most vékonyka vagy. Az anorexia valóban lelki betegség, ebben igazad van s mondasz is olyanokat (amikről nem tudhatom, igaz-e), ami alapján nem tűnsz kifejezetten anorexiásnak, de azért van olyan kóros, ijesztő elem, ami az anorexiára is igaz. Nevezetesen az egyre vékonyabbra fogyás. Riasztó, amiket írsz.


Napi 2 evés? Akár még megtehetné (nem értek a fejlődő szervezetek efféle igényeiről, de tuti megúszható károsodás nélkül), ha rendesen ennél. De párolt sovány hús és zöldség, nyilván abból se valami sok, ez minimális kalóriának tűnik, s hol a testednek roppant fontos zsír? Ilyen étkezésből még 5 is lehet koplalás, mennyiség kérdése (s az összetétel is rossz lenne, a fehérje mellé muszáj valami mást is enni, a zöldség ad egy pici szénhidrátot, de túlnyomórészt fehérje ez így. anno a tojásos krumplid sokkal tartalmasabb volt).

2018. júl. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Magas vagyok, az általános suliban mértek meg utoljára 163 cm voltam de nagyon sokat nőttem mivel a testvérem is 163 és már nagyobb lettem nála 165 cm biztos vagyok. És tudom nem vagyok valami kövér sőt soványnak mondható vagyok. De én nagyon jól érzem így magam. Ha pedig fogyni szeretnék azt meggondolom majd én. Ha hízni fogok azt úgy is le fogyom egy nap alatt. A múltkor picit hiztam akkor nem nagyon éreztem jól magam a bőrömben mivel hogy nehéz kajákat ettem. És sokat is. Ezért nem ettem csak kb 1-szer vagy 2-szer és le is adtam azokat a kilókat. Most eléggé sovány vagyok. De így nekem most jó. Próbálok tényleg többet enni de egészségesen.
2018. júl. 23. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!