Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj ha ma még csak egyszer...

Az baj ha ma még csak egyszer ettem?

Figyelt kérdés
Délben ettem csak tojásos krumplit és csak ittam párszor ... tetnap vagyis szerdán is csak reggel ettem egy picit és este fele vagyis kétszer. Volt már ilyen sokszor hogy csak egyszer ettem egy nap és alig iszom valamit.

2018. júl. 21. 00:05
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Hiába írtok kisregényeket ennek a félcédulásnak, nem érti. Én azt mondom,hagyjuk érvényesülni a természetes szelekciót...
2018. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit írsz neki, 14 éves gyerek, lázad. Csak azért sem lesz jó amit mondasz neki, ez a korszak ilyen. Majd rájön, hogy hülyeséget csinál, csak akkor lehet már késő lesz, ha a szülők nem lépnek közbe. Eleve a kérdést fel sem kellett volna tenni, mert semmilyen tanácsot sem fogad meg a Kérdező.
2018. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nem ismertek. Van aki válaszolt rá hogy igen baj ha csak egyszer eszek egy nap és szépen kedvesen le irta a tanácsát. Annak meg is köszöntem. De hogy jön ide az hogy én anorexiás vagyok meg hogy lelki beteg. Mire jönnék rá? Hmm..? 14 éves vagyok 15 leszek novemberben. Gyerek vagyok még és ennek örülök de ebben a korban más fiatal már cigizik is és van egyszerre 4 fiújuk van. Vagy már komoly párkapcsolatban élnek😂😂 De ez tök mindegy. Nem vagyok buta én sokra akarom vinni. Fejlesztem magam. És tanulok. A fogyókúrát pedig majd én eldöntöm, hogy mit akarok, fogyni vagy nem. Szerető családom van,a szüleimmel meg beszélek mindent. Ha valami bajom lenne hidjétek el már észre vettük volna. De nincs és ennek nagyon hálas vagyok. Nem várom el tőletek hogy továbbra is kritizáljatok engem.
2018. júl. 23. 16:42
 34/34 anonim ***** válasza:
Márpedig a kritizálás jó dolog, építő jellegű.
2018. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!