Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogytam, de így sem jó, mit...

Lefogytam, de így sem jó, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 év alatt lefogytam 20 kg-t, diéta mellett edzettem is, a hasam viszont még... így is lóg és zavar (nagyon nagyon zavar!). Műtetni nem szeretném, van esetleg valakinek tapasztalata ezekkel a fogyasztó kezelésekkel kapcsolatban? Nem fogyni szeretnék tőlük, csak hogy feszesebb legyen a bőröm és ne lógjon. Esetleg valakinek bevált már ilyesmi? Vagy inkább jobban kellene hasra edzenem? Egyáltalán ilyenkor lehet bármi mást tenni, amivel vissza húzódik a bőr?

30/L



2018. júl. 21. 22:32
1 2
 11/12 anonim válasza:

Legyél kitartó! Eddz egy héten legalább ötször, főleg hasra. Ha van rá időd, ne csak egy órát, hanem ha bírod, akkor legyen két óra. Ja, és az is nagyon fontos, hogy egy nap tartsd be az ötszöri étkezést, de mértékkel. Csak kis adagokat. És nyilván az öt étkezésből kétszer gyümölcs, zöldség, stb.

Próbáld mellőzni a cukros üdítőket, nasikat, ..

2018. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Alexa890610 válasza:
Szedj kollagént.
2018. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!