Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ehetek? Mikor? S hogyan?

Mit ehetek? Mikor? S hogyan?

Figyelt kérdés

Elhatározás már megszületett a fejemben, és kész vagyok változtatni.

Edzeni járok a sport megvan.

De az étkezésem átalakításával kapcsolatban fogalmam sincs hogy hogy álljak neki.


Étrendre tanácsokra van szükségem mikor mit és mennyit ehetek?


176 cm, vagyok és 87 kg..


Nem koplalással hanem egészséges étrenddel. Segítsetek hogy álljak neki?


2018. júl. 22. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél kezdésnek 1800kcalt, ez pont jó mennyiség kb, 1300 alá ne menj semmiképpen sem
2018. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Javaslom az un. Google használatát.
2018. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy neked jó és kellően tápanyagdús. Nincsenek különleges ételek, amiket ehetsz s amiket nem. Bármilyen étrenden lehet fogyni. Nyilván egy egészséges, laktató, kellemes kis személyre szabott étrendet célszerű találni, megfelelő elosztással, időzítéssel. Ez utóbbi totálisan egyéni.

Vedd figyelembe a saját működésedet. Ha reggel sok energiát igényelsz, akkor egyél nagy reggelit. Ha sok kis étkezés működik neked, akkor egyél úgy. Ha sok zsír ad energiát, akkor úgy...etc. Nem jó, ha mások módszereit próbálod magadra erőltetni, ha passzol, ha nem.


Hogy mit egyél? A fehérjeigény ugyebár viszonylag kötött s kell némi zsír is. S valamiből elég energia is kell (szénhidrátból vagy zsírból). Én a tiszta étkezést támogatom, de mindenkinek megvan a maga preferenciája. Konkrét ételeket nem lehet mondani, mert rengetegféle jó étrend van, különféle ételcsoportokat kizárhatsz és még mindig OK. Némi, nem túl kevés zöldségben a legtöbben azért egyetértenek, az általában jó dolog, akár több szempontból is.

2018. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!