Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg őszinte, és "relatable...

Tényleg őszinte, és "relatable" fitness-bloggerek/vloggerek?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdtem el figyelni az étkezésemre és a mozgásra. Úgy éreztem, jót tenne, ha elkezdenék követni olyan személyeket, akik tényleg belátják, hogy az életmódváltás fáradtságos munka, és senki sem six-packkel jön a világra, de igazából egy ilyet sem találtam.

A YouTube-on csak olyan videókba futottam bele, ahol mindenkinek már tökéletes az alakja, és még véletlenül sem csábulnak el egy-egy szelet csokitortára, vagy egy habos cappucinora, de hogy SOHA.

Na hát én valami olyan csajszit keresek, aki teljesen "down to earth", beszél a tabukról, nehézségekről, és megmutatja, hogy az embernek nem kell tökéletesen csinálnia ezt az egészet, ahhoz, hogy jól csinálja, és hatékonyan csinálja.

Magyarul, angolul, németül jöhet minden. Leginkább videó-formátumra gondoltam, de írott anyagokat is szívesen böngészgetek. Köszönöm szépen előre is annak, aki válaszol:)

17/lány, ha ez esetleg számítana



2018. júl. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Numbava Tündi a legjobb szerintem, őt bátran merem ajánlani neked
2018. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem válaszolóval, én is őt ajánlom.
2018. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat akadnak igen. En Orosz Janos fitness, Czibok Laszlot ajanlanam.
2018. júl. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem írták, Numbava jó példa vagy Dubi Anna-ő is beszél mindenről.
2018. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy ilyesmire gondoltál, de én nagyo szeretem natasha océanet :)
2018. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!