Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem indul be a fogyás?

Miért nem indul be a fogyás?

Figyelt kérdés

Ez lesz a második hét hogy elkezdtem, az étkezésem szerintem rendben van, napi 1680 kcal körül eszwk egy nap 5x, és 5x mozogtam múlt héten (ebből 4kardió, az 2után még erősítettem). Semmi változás nincs komolyan semmi. Kg ugyanannyi max a combom kicsit kissebb (kb 1cm)

Tudom minden szervezet más, meg hogy kinek mikor indul el a zsírvesztés, de azért azt hittem az a heti fél kg lemegy...

Tudnátok valami tippet adni amivel tutire sikerülne vagy jobbá tehetem a diétát?



2018. aug. 1. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél türelmetlen! Be fog indulni.
2018. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lejjebb kell vinni a kalória keretet. Másfelől érdemes lenne pontosan kiszámolni a bevitt makrotápanyag arányt is.
2018. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig indul be hamar, ne aggódj majd be fog indulni.

És ne a mérleget nézd, inkább magadat.

2018. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igyál sokat és kerüld a túl sok sót illetve a túl sok cukrot! :)
2018. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a komikat, megpróbálok türelmesebb lenni, első válaszoló, minden ki van számolva, nagyjából annyit eszek egy nap. Liszámoltam súlyomhoz mennyi kell(meg magassag es eletkor)
2018. aug. 1. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet kiszámolni a kalóriaigényedet, csak tippelni egyet. Úgyhogy lehet, hogy később majd korrigálnod kell.


De egy hét nagyon kevés, ennél azért légy türelmesebb, a testsúly lazán ingadozik kilókat is...


Ha fel akarod pörgetni, nyilván növeld a kalóriadeficitet. Kevesebb evés vagy több mozgás.

2018. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!