Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan diétát +...

Tudnátok olyan diétát + tornát amivel kb 8 hónap alatt 30 kg-ot tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
165cm-el 80kg vagyok. 10 éves koromig nem voltam duci és ahogy idősödtem egyre jobban híztam. 2016 ban sikerült 2 hónap alatt 10 kg-ot fogyjak de azt elég hamar vissza is szedtem akkor nagyon keményen tornáztam és alig ettem szinte 1 nap csak 2 db almát (ekkor 65kg voltam és 55-re fogytam) 2017-ben 70 és most 80 :( Olyan edzésterv kellene amit otthon is tudok csinálni. Már utaltak be 2× is pajzsmirigyel de semmi bajom.

2018. aug. 5. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szép tempós fogyás, de reális, főleg az elején, de ha egyre többet mozogsz, a végén is tartható lehet, ez már az egyéntől is függ.

Nem kell koplalni, természetesen, sőt, ellenjavallt. Mozogj, egyél megfelelő mennyiséget és kész. Hogy ezt konkrétan hogyan éred el, az már rajtad múlik, nem mindenkinek válik be ugyanaz. Én most épp az "azt eszem, amit akarok, de nem egész nap s nem jóllakáson túl és többet mozgok, mint valaha" megközelítést preferálom, régen a szénhidrátot korlátoztam erősen (most is teszem, az egészségem, energiaszintem miatt, de nem annyira erősen). Van, aki pici, előre tervezett étkezéseket tart. Kinek mi működik.


Javaslom az életmódváltást, ne térj vissza a régi étrendedre.


Otthoni mozgás? Sokféle torna van, erősítő edzést is lehet nyomni otthon (saját testsúllyal, ha nincs súly), én a power walking nevezetű dolgot szeretem, mert ott csak gyalogolni kell, nem vagyok sportos alkat, de menni tudok én is. Biciklizni is, csak az külső sport, ha nincs szobabiciklid.

2018. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem köszi a segítséget :D
2018. aug. 6. 00:09
 3/3 anonim válasza:
Szio.En a Cindy Crowford-fitnesz csak neked-et ajánlanám.Iszonyúan kemény!!!De megéri pár hét (3-4) és látszik az eredménye.Izmosabb szalkasabb leszel tőle.Saját tapasztalat!!Én heti 4 napot tornaztam rá otthon,3 -at pedig futottam.Sok sikert!!
2018. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!