Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hosszabb ideig szeretnék...

Hosszabb ideig szeretnék edzeni. Milyen készìtményt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Akárhogyan is csökkententem az intenzitást 20-30 perc után nincs erőm és kedvem se folytatni. Lehet olyasmi kéne, ami felpörget.

2018. aug. 15. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Futni én is max. 30 percig tudok (egyelőre), biciklizni viszont órákig. Lehet neked is valami más sportot kellene választani, amit jobban bírsz, de ugyanúgy égeti a kalóriákat.
2018. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Miss Endzsi ***** válasza:
55%

Ha eddig nem csináltál semmit ne várd el, hogy rögtön úgy menjen, mintha egy hónapja csinálnád.

Edzés előtt egy órával egyél szénhidrátot.

2018. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nana én ezt nem mondtam. Eddig is sportoltam sokat, csak most kevés kaját eszek és nincs energiám... Olyan kéne, ami nem hìzlal és mégis segìt.
2018. aug. 15. 10:05
 4/10 Miss Endzsi ***** válasza:
77%
Akkor vitamin dús ételeket válassz, alacsony kalóriatartalmút. Tészta helyett rizs stb.
2018. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Erről sok jót hallottam már: [link]
2018. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"csak most kevés kaját eszek és nincs energiám"


Hát ezért nincs energiád, mert nem eszel. A megoldás nem valami pörgető szteroidban keresendő, hanem annyit kell enni, hogy legyen energiád, de ne edd túl magad. Ebben tud segíteni, ha tudod, mennyi kalória van szükséged, és ahhoz képest kiszámolod mennyit kell bevinned.

2018. aug. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Olyan kéne, ami nem hìzlal és mégis segìt."


Továbbra sincs hizlaló (rövid i-vel) étel, csak túl sok bevitt kalória. Akár zsíros kenyeren is élhetsz, ha több kalóriát használsz fel.

2018. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos kommenteket!

Utolsónak üzenem, hogy amit mondd, az kizárt dolog. Egyél egész nap zsíroskenyeret meg vizet, és meglátjuk meddig húzod. Nem mondom én, hogy nem tudsz lefogyni, de azért szívesen néznék utána egy vérképet, hogy kiröhögjelek.

2018. aug. 17. 07:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nevess csak, mert 170/58 kg vagyok úgy, hogy MINDENT eszek! Mert én tudom, hogy nincs hizlaló étel.
2018. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindent eszel, nem csak zsíroskenyeret... :)
2018. aug. 17. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!