Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy híztam?

Létezik, hogy híztam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Július végéig 2000 kcal körül ettem kb 200g ch bevitellel és kb 2 hete kezdtem el szálkástani, levittem a kalóriabevitelt 1700ra, csökkentettem a szénhidrátot 100g alá és növeltem a fehérjebevitelt, mellette minimum heti 5x járok el konditerembe, heti 3-4 erősítő edzésem van, ez főleg láb és popsi plusz két hiit kardió edzésem ami annyit takar, hogy fél perc teljes erőbedobású spirnt, fél perc pihi, ez 25 percig.

Ez előtt csak kardióztam, csak rájöttem hogy nem leszek tőle formásabb és nem fejlődtem ezért váltottam erősítő edzésekre. Na de a lényeg, hogy ma hazaértem edzésről és anyukám megjegyezte hogy hátul a combom/popsim környékén mintha nagyobb lennék, lehetséges hogy ez az erősítő edzésektől van és nem zsírban híztam? Nagyon megijedtem, ugyanis tényleg elég szigorúan csinálom a dolgokat, teremben minimum másfél óra minden nap 5 alkalommal és betartom az étrendem is.(szinte csak hús és zöldség, néha tojás). Lehetséges, hogy a túl sok hústól híztam?:( Nem vagyok akkora szakértő a témában, tavaly októberben kezdtem a fogyókúrát, lefogytam 50kgra, de még mindig vannak zsírpárnácskák és ettől szeretnék megszabadulni.

Előre is köszönöm!

18/L


2018. aug. 21. 16:39
 1/2 anonim válasza:

Ha 50 kg vagy, és erősítő edzéseket végzel, egészen biztos hogy nincsen rajtad súlyfelesleg, mivel az izom nehezebb mint a zsír.


Sőt, 50 kg alapjáraton sem sok egyáltalán.


Esetleg az lehet, hogy egy pici zsír feljött az izommal együtt, ha mostanában nem kardióztál annyit.

2018. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

160cm vagyok,ez lemaradt.

Köszönöm az eddigi választ, igyekszem letornázni azt a kis maradékot akkor továbbra is

2018. aug. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!