Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az lenne hogy 3 napja keztem...

Az lenne hogy 3 napja keztem a fogyozást és lement 1 kg. Meddig lesz ez ilyen gyors? Tavaly bele keztem akkor is igy hogy mindent ettem de mértékkel. Akkor lement 18 kg de abba hagytam és 10 vissza jött.

Figyelt kérdés
157 cm vagyok.es 97,7 kg.
2018. aug. 24. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hét.
2018. aug. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%

Már bocs, de nem én irkálok hülyeségeket. Te írod az 1 kilós fogyásodra, hogy "gyors". A második kommented meg egy értelmetlen zagyvalék.


Ilyen túlsúly mellett az első 3 nap alatt 4-5 kiló le szokott menni, aminek persze a nagy része víz, de ez teljesen normális. 1 kiló nagyon kevés, gyakorlatilag nulla.

2018. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jojo..te már csak tudod.akkor kevés nem baj annál jobb.
2018. aug. 24. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nálad annyi a fogyózás, hogy x ideig meértékkel eszel, aztán ha lefogytál, már nem kell ilyenekkel foglalkozni, akkor akár már most is feladhatod. Tudod, ha tartani is szeretnéd a súlyod, akkor továbbra is mértékkel kell enned, életed végéig. Ezért mondják, hogy életmódváltás kell, nem fogyókúra.

Pár nap lesz csak, amíg távozik a víz a szervezetedből, aztán ha normálisan csinálod, heti 0.5-1 kg kivitelezhető.

2018. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Most probalom nem fel adni higyetek el.az en nem tudok zoldsegeken elni inkabb eszek mertekkel
2018. aug. 24. 18:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem írt hülyeséget az első, egyre lassabb lesz, nagy része víz ami lejön, de ez ugyan olyan gyorsan vissza tud jönni. Normális testsúly esetén olyan heti 0,5 és 1 kg közötti fogyás az ideális. Örülj hogy még gyorsabban megy mint heti 1 kiló
2018. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké értem hogy az elején oké de én későbbre gondoltam a flegmazas nem az elsőnek szólt ne vele volt a baj hanem a másik írt olyat és kitorlodott
2018. aug. 24. 22:10
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7. Nem is kell zöldségen élned, valóban a mértékletesség a megoldás. :)

Csak utána ne add fell, legyen önuralmad, és tudd, hogy nem, már nem fér bele az a csomag nasi. Gondolom úgyis érzed, amikor sok a kaja, csak eddig nem vettél tudomást róla.

2018. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi 😊
2018. aug. 25. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!