Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tehát 157 cm vagyok.97,7 kg....

Tehát 157 cm vagyok.97,7 kg. és azt a választ kaptam hogy 3 nap alatt le lehet adni 4 meg 5 kilot. Hát hogy? Ha nem eszik az ember ugy?

Figyelt kérdés
2018. aug. 24. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit töröltek, nem láttam. De azt a választ, amiről most te kiírtál újabb kérdést pár óra elteltével, azt viszont igen. Nem nehéz visszanézni, itt van a kérdésed alattad kb. 5-6 kérdéssel. Most nem látom pontosa. Nem lényeges. Sikeres fogyást!
2018. aug. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Arrol nem tehetek ha ki toroltek szepen be szolt es nem is az elso valaszra irtam amit irtam.csak itt olyan emberek vannak akik beszologatnak most biztos nem hagyom magam furcsa lenne..es koszi azert hogy te normalisan valaszolsz.szia
2018. aug. 24. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!