Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Evés után mennyi ideig lehet...

Evés után mennyi ideig lehet még hányni?

Figyelt kérdés
Ezt most főleg bulimiásoktól kérdezem hátha van tapasztaltotok, de én úgy hallottam hogy egy óra után már nem lehet. Vagy mégis?

2018. aug. 24. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, és menj el pszichológushoz!
2018. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A bulimiások helyett írok, mert ők nem tudnak már: azt tapasztalják, hogy az erős gyomorsav- aminek a gyomorban helye van, de a nyelőcsőben NEM- szétmarja a sok hányástól a nyelőcsövet, a fogínyt, a nyálkahártyát, és szép lassan, szörnyű kínok közepette belehal a hánytatómesternő az akcióiba.
2018. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igaz a 2-es!

Csak meg akartalak kímélni a szörnyű részletektől!

2018. aug. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok úgymond függő, nem szoktam rendszerességgel csinálni de ha egyszer-egyszer sokat eszek akkor érdekelne hogy mennyi időm van még azt kihányni..
2018. aug. 25. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Kb 5 perced van jól belebãszni a fejed a falba hogy a drága kaját a pszichológiai betegséged miatt kiokádod... Bár éheznél afrikában te semmirekellő.
2018. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az 5östől a hasznos választ, igazán sokra mentem vele -.-
2018. aug. 25. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!