Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált étrendet ajánlotok?

Bevált étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretnék fogyni de nem tudom, mit egyek. Utánaolvastam az interneten, de az egyik oldal ezt írja, a másik azt. Nem tudok belőlük kiigazodni. Már odáig jutottam, hogy inkább naponta csak 1x vagy 2x eszek, éhesen fekszek le, sokszor a fejem is fáj éy hányingerem is van. (Gondolom az éhség miatt) Ez pedig nem megoldás.

Ezért az lenne a kérdésem, aki tud valami olyan étrendet, ami akár nála, vagy ismerősénél bevált, legyen szíves egy linket küldeni, vagy esetleg képet az étrendről privátba. Nagyon nagyon megköszönném.



2018. aug. 24. 22:07
 1/5 anonim válasza:

Azonnal abba kell hagynod azt hogy ilyen kevésszer eszel!!

Nagyon egészségtelen és még fogyni sem fogsz tőle. Vagy kórházba kerülsz egyszer miatta annyira rosszul leszel tőle vagy feladod, és akkor meg az az előtti kilók dupláját veszed vissza.

Én azt ajánlom hogy ne egyél édességet se fehér kenyeret,vagy csak pirítva. Igyál naponta legalább 5 pohár hideg vizet, mert ez nagyon beindítja az anyagcseréd. 6szor egyél egy nap kis adagokat. Reggelire egyél valami tejterméket(müzli, turmix)ebédre valami hús félét salátával vagy bármit amiben van valamilyen zöldség levesnek szinte bármi mehet amiben van hús és zöldség, és vacsorára igyál meg egy pohár meleg tejet. Tízóraira és uzsonnára gyümölcsöt egyél. Persze az se maradhat ki hogy sportol hisz így hamarabb fog látszódik a hatás. Fuss minden nap csinálj meg 50 hasprést.

Én ezt csinálom és viszonylag gyorsan elég sok kilót leadtam.

Persze ez függ a génektől is valaki könnyebben fogy valaki nehezebben.

Remélem tudtam segíteni!😊

2018. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél. Köszönöm! 😄
2018. aug. 24. 23:33
 3/5 anonim válasza:
Nem szándékosan de 8 kiló lement csak attól hogy elhagytam a tejtermékeket. Allergia miatt. Aztán a dietetikus tanácsára változtattam az étrenden. Kevesebb húsz eszek. Nem reggelizek. Ebéd van mikor csak zöldségkrémleves pirított kenyérkockával. Hús csak csirke. Vacsora alma egy szelet kenyérrel. Még lement tíz kiló. Különféle ételalergiáim lettek. Ezért a diéta. De örülök hogy fogytam. Nem fájnak a lábaim.
2018. aug. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél összeszedtem az alapokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__9..

2018. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ettől nagy eséllyel fogyni fogsz:

Reggeli: 3-4 tojás, 50 gramm brokkoli, 80 gramm répa.

Ebéd: 20 deka csirke, 100 gramm brokkoli, 80 gramm répa, 150 gramm rizs.

Vacsi: 120 gramm zöldbab, 12 deka csirke.


De ami a legfontosabb, ha éhes vagy, egyél valamit.

2018. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!