Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nagyobb...

Van itt olyan, aki nagyobb súlyfelesleget adott le és hosszú idő óta tartja a súlyát?

Figyelt kérdés
Szóval több hónapja/éve tartja a súlyt és nem hízott vissza semmit. Én most fogytam le 21kg-t, még egy kicsit szeretnék leadni és utána egyáltalán nem akarok visszaszedni. Ezért érdekelne, nektek hogyan sikerült megtartani az eredményt hosszú időn át.
2010. jún. 21. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" 10től szabadultam meg,alapvetően átreformáltam az étkezésem többször eszek kevesebb adagot,fehérkenyeret max heti egyszer eszek. Sok zöldség,gyümi,fehérhús . És minden nap kocogok 10 kmt súlytartáshoz sztem elég lenne heti 3-4* de én megszerettem ugyhogy jó igy nekem naponta.Amúgy nem eszek unalombol,de néha belefér egy kis süti vagy csoki. Nem szabad tulzásokba esni (kenyeret kenyérrel,tésztát,sütit,üditőt stb) és MOZOGNI KELL minél többet ez a lényeg szerintem. Amugy nem is vágyodom a régi életmodomra egyáltalán,sokkal energikusabbnak és egészségesebbnek érzem magam miota normálisan,rendszeresen kajálok és sportolok
2010. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!