Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a lábfejem is...

Létezik, hogy a lábfejem is teljesen "lefogyott"?

Figyelt kérdés

Szépen,lassan,jókat eszegetve,de egészségesen és minőségi étrenddel (meg persze edzésekkel is) lefogytam eddig 20 kg-t. A lábfejem sosem volt dundi,de most tökjó vékony,kecses,szép,cuki.Még le szeretnék adni újabb 15 kilót és elérem a végcélom. A 15 kiló mínusszal még vékonyabb lesz ez is? Mert most már nagyon vékony,nem lenne baj,ha nem menne már le onnan több.


Bár,az se nagy gond, csak gondoltam,megkérdezem,hogy még fog-e változni.


2018. aug. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, simán minden testrész vékonyodhat, akár még a lábfej is. Én is kb. 20 kilót adtam le fél év alatt úgy, hogy egyszerűen csak kevesebbet eszem, főleg kenyeret, cukrot meg hasonlókat nem, és magamon is tapasztalom.
2018. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!Van pár olyan magassarkúm már,amiből 1 számmal kisebb kell!Meglepődtem. 38as voltam,most már a 37-es jobb.
2018. aug. 27. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lefogyhatott, anyukámnak is 37-es volt a lába 46-64 kilósan (158 cm magas), most 90-el már sajnos lassan 39-es méretet hord. Visszafele is működik ám a dolog 😊
2018. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hoppá :)
2018. aug. 27. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!