Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 193 cm,127 kg. vélemények?...

193 cm,127 kg. vélemények? Tanácsok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 10. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván bőven van felesleged (ha kokszos izomtömeg lennél, nem írnál ide), egy jó életmódváltást ajánlok, mozgással, jó, tápanyagdús, laktató étrenddel, megfelelő kalóriadeficittel.
2018. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kemény fegyenc-kardió edzés , túlélő tréningek . Sok nyers termés sok rost sok víz kevés modern étel nulla zsír olaj cukor finomliszt .
2018. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg az egyetem utolsó évét taposom... 95 kilóval kezdtem az egyetemet. elég gáz a folyamat.. időhiányban elmaradt a mozgás, örültem ha aludni volt időm. pénz sem volt túl sok, így a szar olcsó kaják maradtak, így következett a hízás... már 1 éve stagnál ez a súly, de sehogynem tudtam elindítani lefelé :/
2018. szept. 10. 19:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Pedig stresszre az emberek általában fogyni szoktak.Bár lehet én tudom rosszul,az sincs kizárva.

Egyébként azokat ajánlom én is mint a többiek+sok mozgás

Viszont a futást hanyagold ha lehet,bár az lenne majdnem a legjobb,de a térdeid lehet nem bírnák az edzéseket,és fájnának.Ezért ajánlanék akár egy sima szobabiciglit,de legjobb lenne szerintem az úszás,mivel nagyon jól átmozgat,és kíméli az izületeket.

Sok sikert !! :)

2018. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*szobabicikli

:D

2018. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
stresszt jól tűröm. időhiány volt a gond, illetve a mozgáshiány...Sajnos úszásra nem nagyon van lehetőségem a környéken. szobabicikli nem fér el az albérletben. Rendes bringával meg nem merek budapesten közlekedni...az étkezésre próbálok odafigyelnimár egy ideje, valószínűleg ennek köszönhető hogy nem hízok tovább. de muszáj lesz mozognom is. ma vettem egy mérleget is, hogy napi szinten emlékeztessem magam rá hogy rohadtul nem lehetek lustA.
2018. szept. 10. 19:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát igen,a mozgás rásegítene eléggé.

Esetleg konditerem nincs közelbe ?

Ott a kardió gépeket tudnád jól használni

2018. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
eddig nem nézegettem a pénz hiánya miatt.. igazából van a környéken néhány... csak mivel olyan környéken lakom, tartok tőle kicsit... egyrészt mert sok a kigyúrt, másrészt sok a nem túl barátságos ember, és valahogy feszélyezve érzem magam az ilyen társaságban..
2018. szept. 10. 20:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Megtudlak érteni

De figyelj.Biztos lesz olyan is aki nem azt látja,hogy ‘’ez a kövér srác mit akar itt’’ hanem azt fogja gondolni,hogy minden elismerésem,ô legalább szeretne azért tenni,hogy egészségesebben éljen.

Vigyél magaddal fülhallgatót,és zárd ki a külvilágot.

Tudom ez így könnyûnek hangzik,bár te biztos azt gondolod,hogy áá meg félsz tôle.De hidd el,utána lehet még meg is kedveled és szîvesen fogsz lejárni.

Velem is így volt.Elsô hónapban,tökre paráztam,meg folyotn azon járt az eszem,hogy mindenki engem nézd,de az az igazság,hogy le se tojtak.Csak ugye én bebeszéltem magamnak,közbe meg nem is érdekelte senkit hogy én mit csinálok.

2018. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!