Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a jobb szerintetek? A...

Melyik a jobb szerintetek? A bakker lefogyok vagy a Bognár Réka -féle lifetilt program?

Figyelt kérdés
Mindkettő irány a lifetilt része. Van ugye az Olgi -féle bakker lefogyok és a Reka által alkotott bridge ,dieta pro stb. melyik a jobb ?? Réka talán hitelesebb,mert csak szakember . Mindkettőt nem szeretném megvenni cdak az egyiket. Szerintetek ??

#bakker lefogyok #olgi
2018. szept. 16. 06:34
1 2
 11/18 Bianka_bianco válasza:
100%
Rékának van egy kisfia azóta, meg kivált a Lifetiltből, aztán visszavált. A lifetiltnek olvassátok el a blogos részét a 2011-2013-as időszakból, ott minden megvan ami kell. A tápkiegek nagy pénz a tulajnak, de már nem közösséget épít hanem zombikat. Minden negatív törlésre kerül és ilyen szektás boldogság van csak. Ettől függetlenül nem rossz, de nem több mint más csoportos fogyiközösségek. Tomi maga köré épített egy csomó embert aki viszi az oldalakat és jók is, de kis olvasással teljesen jól le lehet fogyni bogyók nélkül is. Meg kell tanulni mindenkinek magának jól összerakni egy diétát, variálva a csirke-rizs-zöldség kombót. A Lifetilt blog blog.hus oldalain még fent vannak hogyan kell kiszámolni a napi kalóriaszükségletet és annak mibenlétét. Egészségesen 3 hónap alatt le lehet fogyni 15 kilót többet csak nagyon nagy áron...
2019. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy lehet 15 kg-t 😱
2019. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az egesz lifetilt tul van arazva es a csoportokban tilos barmi megativat leirni.Tilos azt irni hogy xy feherje 2x olcsobb mint a tietek es tobb is benne az anyag.Nem is ertem hogy a csomagjaik amiket arulnak a bakker reszen hogy a cifraba gondoltak ki.Konkretan minden csomag 30-50ezer es miekt tartalmaz?? Egy collsgen tabit egy pyruvaf zsiregetomeg kerhetsz hozza 1kg feherjet es hozza vagnak egy barhol barmikor jobban osszeallitott etrendet.Ja meg jitaltak ha elkotlesz mit tudom en 100ezret akkor bevesznek a totkos facebook csoportjukba.Wtf?Akinek van egy kis esze collsgen tabut 3x olcsobban sokkal tobb kollagen tartalommal megvesz akarhol.Feherjet es zsiregetot ugyaszinten...

De annyi buta no van aki ezt benyeli es meg is veszi hogy az hihetetlen...

2019. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
17%
De mondjuk, ha ennyire értetek hozzá, mit hol lehet olcsóbban és jobban, akkor miért nem segitetek és írjátok le? Nem kéne lebutazni embereket azért, mert nem értenek valamihez.
2019. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtuk tilos a csoportba iylet írni,mert kitiltanak örökre :D
2019. szept. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia,


És itt leírnád, hol lehet olcsóbban jó minőségű kollagént venni ? Én a BioTech-nél vettem, de az sem olcsó.

Mondjuk a BioTech minőség !

Köszi a választ

2019. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Scitech nutrition full force kollagén.
2019. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyik se :)leginkább...

de semmiképp se a dieta pro

2019. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!