Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha nem eszek semmit 2...

Hogyha nem eszek semmit 2 hétig mennyit sikerülhet lefogynom?

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Ez az utolsó butaság, koplaláskor is bizony a zsírból megy le, hiszen az azért van. Az izomvesztés sem kevés, de nem idióta a test, hogy izomsorvadtan, hájasan haljon éhen a delikvens...
2018. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy mia anásnak ugyan magyarázhatjuk... :/
2018. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
2018. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
23%

Meghalni se kórházba nem fogsz kerülni, hülyeség miután valaki több hónapig nem eszik.

Viszont azt nem tudom.mennyit fogyhatsz, max. 6-7 kilót

2018. okt. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb böjtöket nem fogyás miatt érdemes csinálni, hanem a sejtmegújító és spirituális oldala miatt. Az elveszett súly nagy része víz lesz, ami egyből vissza fog jönni.


Ha már súlyvesztés miatt csinálnád, akkor inkább csinálj időszakos böjtölést, napi 6-8 órás időtartamban eszel csak, a nap többi részében nem.

2018. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
53%
Valószínűleg belehalnál.
2018. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kb 6kg-ot, csináltam két hetes vízböjtöt nekem ennyi ment le kb a vizet nem számítva (miután elkezdesz újra enni pár kg rögtön visszaugrik, de az csak víz.)

Nyílván ha böjt előtt hízásban van valaki akkor böjt után is hízni fog ha ugyanúgy folytatja, de amúgy nem, nem hízza vissza mindenképp.

2018. okt. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!