Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit egyek és...

Szerintetek mennyit egyek és mit sportoljak?

Figyelt kérdés
150cm vagyok és 52 kg. Leszeretnék fogyni olyan december végére 40-42-re. Szerintetek mennyit és mit étkezzek, hogy ez sikerüljön? Tudom, egészségtelen és nem normális ennyi idő alatt ilyen sokat fogyni, ne koplalj, mert vissza jön a duplája, blablabla.... Légyszíves a kérdésre válaszoljatok nekem, az én egészségem, más ne aggódjon emiatt. Köszönöm előre is! :)
2018. okt. 4. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha senkit nem érdekel, ha leírod, hogy ne mondjuk, hogy ne koplalj.

Viszont ez még épp a realitások szélén van, de azért kemény és kellő mozgás nélkül koplalás, ami ne csinálj.


Nem az számít, hogy konkrétan mit eszel, de valami jó, laktató, tápanyagdús étrend melegen ajánlott. S mellé sok edzés. Ha rosszul érzed magad vagy túl gyorsan fogysz (heti 1 kiló fölött már nagyon az van, bár neked bőven jó lenne a fél is.. de ha egészségesen megy több, OK), egyél többet. Ne akarj még gyorsabban fogyni, mert nemcsak megterhelő, de izomvesztést okoz és azt ne akard már, főleg, hogy edzel és inkább kis izmosodás lenne a kívánatos, ha az nálad még össze tud jönni gyors fogyás mellett, kezdőknél van szálkásítás melletti izmosodás is egy ideig.


Azt még hozzáteszem, hogy csinos akarj lenni, ne a konkrét kilókra menj rá. S ha a fele célodat éred el az év végére, az is nagyon jó, úgyse sokan képesek észrevenni pár maradék kilót rajtad kívül. Életmódváltásban gondolkodj s igenis az egészséged legyen az első. Ha sanyargatod magad s gyengíted az izomzatod, szürkíted az életed mellett a kinézetedet is, nos, betegesen, gyengén tuti rosszabbul fogsz kinézni, mint pár maradék pluszkilóval, egészségesen, jó életmód mellett.

2018. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, nem írtam, mit sportolj. Bár neked kéne tudnod, mit vagy képes csinálni. Biciklizés, futás, túrázás, torna, tánc, kosárlabda, úszás, testépítés, annyi mindent lehet... Én a magam részéről az erősítő edzés + kardió + aerob kombót tartom a legjobbnak.
2018. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem az a legfontosabb, hogy koplalj persze egyél egészségesebben és figyelj a mértékre. Sokkal egészségesebb ha mozogsz egy ismerősöm szinte nem mozog csak koplal de nagyon.. nem is sikerül úgy a fogyókúra ahogy tervezi.. a koplalásnak még az anorexia is lehet mellékhatása szóval inkább mozogj ez lehet egy óra séta vagy elmész futni nyújts bicikliz stb igazából nem az a lényeg konkrétan mit(kivéve ha mondjuk pl hasrol akarsz fogyni több felülés stb) hanem, hogy rendszeresen minnél többet
2018. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!