Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha már súlyfelesleg, optikaila...

Ha már súlyfelesleg, optikailag melyik előnyösebb?

Figyelt kérdés

Nagyobb has, vastagabb derék, nőknél teltebb mellek, de kifejezetten vékony lábak


vagy


keskeny derék, vékony felsőtest, nyak, kis mellek, nem telt arc, de széles csípő és tömzsibb lábak.


Nem túl nagy, de azért látszódó felesleg esetében melyiket látnád "vékonyabbnak"?


2018. okt. 14. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a nagy has nem tetszik, viszont a vékony felsőtest széles csípővel és husibb combbal bejönne. Feltéve hogy a tömzsi alatt nem farönkszerű lábakat értesz. De ezt így kép nélkül nehéz, lehet a való életben az első verzió jobban tetszene mert pl arányosabb. Vékonyabbnak egyiket se látnám, de egy vastagabb comb szexibb mint egy nagyobb has, meg toka nélkül szebb lehet az arca.
2018. okt. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Miss Endzsi ***** válasza:
51%

Belőle kiindulva, a második szerintem szebb.

https://www.youtube.com/watch?v=nFFXE2N1Qg8

2018. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

A második. A nagy has eleve nem jó (s a hasra hízás kevésbé is egészséges, ahogy tudom), de alatta vékony lábakkal főleg rosszul nézhet ki... De persze ezt igazából látni kéne, mert a második is lehet elég rossz látvány, ha nagyon aránytalan s azért láttam már vastag derekú nőt, aki egész vonzó volt, pedig nekem igazán nem tetszenek a kövérek. De csuda tudja, van, akinek még az is jól áll.

Megfelelő ruhával pedig valamit helyre lehet billenteni az aránytalanságon...

2018. okt. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Előnytelen mindkettő, mert nem arányos.

Te is érzed, látod, ezért kérdezed.

2018. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Inkább a második. Arra még lehet mondani, hogy nőies. De az első nekem nagyon aránytalan, amikor erősebb testhez vékony lábak tartoznak, olyan hordó forma.
2018. okt. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem ezen van a hangsúly, hanem hogy a gazdája mindezeket hogyan "tálalja" Nem ettől lesz valaki nőies.
2018. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyszer minden ruha lekerül...


A felsorolt kettő közül a második emészthetőbb, a kis melleket gyárban simán fel lehet tuningolni és máris egy igazi vörös dög fog kikerekedni.

2018. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző, nem kell mindenkinek nagy mell. Egy csinos kis mell teljesen OK.


Azt pedig egyesek elfelejtik, hogy a kérdező azt írta, nem túl nagy a felesleg. Akkor pedig nem annyira rossz a helyzet aránytalanság esetén sem. Nagyobb feleslegnél nyilván mindkettő rosszul néz ki.

2018. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a kérdés gyakorlatilag alma vagy körte.

Ha hinni lehet a magazinos felméréseknek, a homokóra után a körtéknek van a legnagyobb sikere.

2018. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mennyi az a nem túl nagy... ez így relatív. De ha van akkor a kis melltől lesz az ott sok. Akinek az alkata olyan az nem lesz kisebb, de hozzáigazítani tud.


Igen, a körte. :)

2018. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!