Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki tudna segíteni egy 100kg...

Ki tudna segíteni egy 100kg srácnak 20kg lefogyni?

Figyelt kérdés
Először is a torna vagy a futás egyelőre kizárt sajnos 2x volt műtve a lábam és nem terhelhetem. Valami olyan megoldást keresnék ami az étrenddel van kapcsolatban. Az édességet meg a sós nasit elhagytam. Olvasom hogy sokan valami kalória számlálást végeznek. tudna valaki ebbe segíteni mit és hogyan kell? A fogyás egészségügyi probléma miatt kellene. Sajnos már nem lesz 100% a lábam így ezt a súlyt nem bírja.Köszönöm előre is az értelmes segítséget.

2018. okt. 24. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy csomó aplikáció (kalóriaszámláló) amit le is tudsz tölteni, és oda írhatod, hogy mit ettél, mit ittàl, mit mozogtál és így számol


megadod hány kiló vagy, magasságod, hány kiló szeretnél lenni, milyen időn belül

és kiszámolja, menyi kalóriát szabad bevinni (menyi fehérje, szénhidrát, zsír)


szerintem ez a legegyszerűbb

és igyál sok folyadékot is

2018. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi utána nézek a netten mit lehet találni erről akkor.
2018. okt. 24. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kalóriaszámoló oldalak, de első körben egy jó étrend kellene. Könnyen lehet, hogy számolás nélkül is jól tudsz fogyni az elején, illetve a számolástól nem leszel jobban lakva, nem mindenkinek segít az sem. Egy ideig azért érdemes számolni, tanulságos lehet, s láthatod azt is, hogy rendes-e a fehérjebeviteled egy átlagos napon.
2018. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ezt nézd meg mondjuk:


[link]

2018. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Low carb.
2018. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!