Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Erős alvashiany okozhat...

Erős alvashiany okozhat sikertelenséget a diétaban?

Figyelt kérdés

3 hónapja Nagyon rossz alvó lett a fiam.. Na azóta meg is állt a fogyás. Meg 3-4kg lemehetne.. De nem megy!

Mindig egészséges, sportos alkat voltam. Terhesség alatt sem híztam sokat (5kg maradt) inkább vizesedtem.

Hiába kardiozok és emelem a súlyokat mint anno.. Nagyon oda figyelek az étkezésre is. Mégis ez van..

Napi max 4-4,5órát alszom. Azt sem egyben. Inkább 4-6reszletben. Néha sikerül napközben egyet aludni. Párom nemtudja atvenni. Próbáltuk, de ha ő megy hozzá akkor felporog a babánk. Azt hiszi játék van mert az apja eddig napközben ment csak érte ha felebredt. Szívás..


2018. okt. 30. 20:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Azért írtam meg hátha valakinek hasznára lesz egyszer, szerintem ha valaki fejlődni akár fontos lehet az alvás. Ha tehetném aludnék egyben 8orat.

De már az is nagy szó hogy egyszer 5 órát alszom egyben aztán meg kettőt!!! Vagy akár néha egyben 6orat és utána még kettőt. Annyival más a világ úgy h nem vagyok roncs :)

2019. jan. 28. 13:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, köszi a visszajelzést, sokan nem veszik a fáradtságot, hogy megtegyék. Örülök, hogy jobban alszotok :) Biztosan ez is rásegített a fogyásra.
2019. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ez így van. Sokszor én is várom pár kérdésnél.. De semmi. :)
2019. jan. 28. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!