Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Martin4646 kérdése:

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Magasságom:175cm Testsúly:125

Azt szeretném kérdezni hogyan fogyhatnák le körübelül 85kg-ra,olvastam már minden féle diéta minden de hol azt írták ez nem jó az nem jó most nem tudom melyiknek hidjek.Főleg a hasamon és seggemen vagyok elhízva.Azt gondoltam hogy eljárok majd konditerembe minden nap,csökkentem az étrendemet meg ragaszkodnék egy szobabicikli megvásárlásában. Szerintetek ?



2018. nov. 1. 04:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyjából így. Az alap az egészséges étkezés, na meg csökkentsd az adagot, de ne koplalj.


Fontos, hogy ne türelmetlenkedj, nem jönnek gyorsan az eredmények, havi 2-3 kg fogyás a normális. Persze nagyobb súlyból könnyebben olvad az ember.


Bármi sport ezen felül pluszpont.

2018. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia😊 ne a mostanában divatos diétákban gondolkozz, nem diéta kell, hanem életmódváltás. Reggelire egészséges szénhidrát, pl zab, teljes kiőrlésű kenyér, hasonlók. Sok fehérje, zöldség. Legfőképp a fehér kenyeret, cukrot, cukros üdítőket hagyd el. Estére jöhet túró, sonka, tojás, kőrözött. Napi 5-ször egyél keveset. Azt ne csináld, hogy nem eszel, mert akkor a szervezet elkezd tartalékolni, csökken az anyagcseréd. Arra is figyelj, hogy ne vonj meg drasztikusan mindent magadtól, mert az hosszú távon nem tartható. Gondolok pl arra, ha megkívánsz kis csokit, egyél 2 kockát...inkább, minthogy később felfalj egy táblával. Olyan étrend, életmód kell, ami hosszú távon tartható.

Mozogj, jó az edzőterem is, de kezdetnek jobb szerintem valami kardió, előbb szobabicikli, aztán kocogás. Alacsony pulzuson, hosszabb ideig. Sok sikert.

2018. nov. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a ketogén diétát. Viszont azt ha elkezded, akkor nagyon keményen be kell tartani a szabályokat, egyébként nem fogsz fogyni. Viszont cserébe jókat ehetsz és nem kell éhezned.
2018. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit, ennyi, ilyen testsúllyal azért ennek nem szabad túl nehéznek lennie, de ha az, akkor jobb életmódra van szükséged. Ami eleve borítékolható, hiszen aki így elhízik, az nem jó életmódot folytat.

Az ötleteid teljesen jók, fogj bele, ezen a szinten bizonyára semmi különöset nem kell csinálnod. Hagyd el a legelőmnytelenebb ételeidet s ne egyél csak mert unatkozol vagy boldogtalan vagy. Ha éhes vagy, természetesen egyél. Hogy mikor, mit és hányszor egy nap, az teljesen egyéni, csináld úgy, ahogy neked passzol, ha nem tudod, tapasztald ki. Nyilván ügyelj a megfelelő fehérjebevitelre s a többi esszenciális tápanyagra is. Nem kell számolgatni mindenfélét, de egyél szép változatosan, jó esetben van fogalmad róla, hogy a lekváros tészta kevés fehérjét ad meg ilyenek, persze sok kalóriánál beleférhet több fehérjeszegény étel.


Idióta, teljesen lehetetlen, de minimum egészségtelen mértékű fogyást ígérő (heti 1 kiló fölött, neked eleinte kicsit több is mehet esetleg, de nem erőltetném, napi 1000 kcal deficit is elég kemény és semmi baj nincs a jóval kevesebbel sem, nagy feleslegnél sem, csak legyen elég türelmes az ember) diétákkal ne foglalkozz. Nincsenek csodás módszerek, csak elszántság, kitartás, személyre szabott jó életmód, megfelelő mozgás.

2018. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A leghatásosabb fogyókúra és nem drága:fele kaja, dupla mozgás !


ennél jobbat még senki sem talált ki.

2018. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!