Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki nekem irni vagy kuldeni...

Valaki nekem irni vagy kuldeni 1200 kalóriás egeszseges, nem hizlaló mintaetrendet?

Figyelt kérdés
Mi az amit dieta alatt lehet enni, ami nem hizlal?
2018. nov. 4. 10:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért nem formáltad az izmaid agykombi, mert az izmoknak izomépítő aminosavakra van szükségük, amiknek a beviteléhez minőségi alapanyagokra van szükség, nem random forrásokból összedobva kalória alapján. Egyébként a makrotápanyagokkal sikerült megfognod egy másik fél bullshitet, igaz ebben már van egy féligazság.

A 8 kiló fogyást nem nehéz elmagyarázni: ha a gané evésnél a napi 1.5kg ganét napi 0.5kg ganéra csökkented, akkor az előző állapothoz képest javulást látsz. Meglepő dolog.

2018. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Izomépítő aminosav, mi? Mondjuk fehérje? Köszi, tudod mi az. Porokat meg nem vagyok hajlandó tolni. De érdekes módon, attól függetlenül, hogy tényleg nem tudom, mi a fasság az az "izomépítő aminosav", egész jó kis kockahasam kezd lenni. Biztos a ganéból jött össze. XD

Ha meg belekötsz a kalóriaszámolásba, legalább annyit tudhatnál, hogy nem arról szól, hogy "random forrásokból" összedobáljuk a kalóriákat, hogy meglegyen, hanem előre tervezésből. Épp ez a lényeg, nem csak a pillanat hevében eldöntöm, hogy na most ezt fogom enni, mert ez belefér, hanem már napokra előre tudom, mit fogok enni.

A makrotápanyag meg akkora bullshit, hogy biológiai tananyag. Ja, te olyanra nem jártál? Akkor bocs.

Az étel meg nem gané. Nem óccsó májkrémet tolok szottyadt felfújt zsömlével, de ezt neked hiába magyarázom. Azt se tudod mit eszek, csak kötözködsz itt. Valamit kompenzálsz ezzel, kis ember....?

2018. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!