Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok, rajtatok is lötyög a...

Lányok, rajtatok is lötyög a háj, ha futni kell tesiórán?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem olyan nagy túlsúllyal is úgy lötyög a combotok és a feneketek? Írjatok kort meg magasságot, súlyt.

2018. nov. 13. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mivel az izmaink nem betonként tapadnak a csontokra, és nem is betonból vannak, és még a legvéknyabb embernek is van normál körülmények között valamennyi zsírrétege, így mindenkinek, még az élsportolóknak is "lötyög a háj", vagyis hullámzóan mozog a húsa, amikor fut. Ez ellen nem lehet mit tenni.
2018. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Úgy van ahogy az első írja. Az izomtömeg is ugyan úgy "lötyög" (ha nincs megfeszítve)


Amúgy ez arra vonatkozik, mikor futni kell?? Pl a tanár mondja, hogy fussatok 3 kört, de még semmit nem csináltál és már ugy lötyög?? Mert az valóban szokatlan lenne.


Kor, magasság, súly

(Nem értem mire volt jó ez, de ha téged boldoggá tesz...)

2018. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, úgy ahogy mondják.

Ha arra vagy kíváncsi hogy van e rajtad felesleg azt képből tudjuk megmondani

2018. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Én izmos vagyok de nem lötyögök. Futás közben pont, hogy az összes izom dolgozik, miért lötyögne? Az a rész, amit nem tudsz kontrollálni, az zsír.
2018. nov. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

#4, dehogynem "lötyög". Csak te nem érzékeled. Rajtuk sincs sok zsír, de nézd meg, hogy hullámzik a hús:

https://www.youtube.com/watch?v=2Lw_VBqKmIY

https://www.youtube.com/watch?v=JSarC6n3my0

2018. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na jó, de azért ez teljesen másképp lötyög, mint a háj. Miért tesztek úgy, mintha nem értenétek, mit kérdezek?
2018. nov. 14. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó akkor másképp fogalmazok.

Mindenképp fog lötyögni, ez így van.

Van akinek picit genetikailag jobban vonzódik a bőre a többi rèszhez, vagy hogy mondjam, tehát nem attól függ hogy mennyire vagy kövér.

Vannak kivételek, de szinte mindenkin ilyen.

Ès úgy ahogy írta már vki, ha kövér vagy azt csak képről lehet megmondani, nem ennyiből.

Ha van erről kérdésed még írj privit, igyekszem válaszolni.

2018. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ha az ember hájas akkor egyértelmüen. Nekem kockás hasam van izmos lábam + cicanadrág az lefogja a kissebb hájakat. Ezt lányként írom. Ha zavar vegyél szük gatyát és feszülös trikôt a pôló alâ. De ez gravitáció ne izgasson
2018. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja a magasság 156cm súly 40kg és 5-es vagyok (még növök) Nem v*gyok nagy ko*ú.
2018. nov. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!