Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 és fél hónap alatt mennyit...

3 és fél hónap alatt mennyit lehet változni? 16/l

Figyelt kérdés

165 centi vagyok, 68 kiló. Lesz egy versenyem decemberben, K1. Ha addig kb. 1200-1500 kalóriát eszek és mellette súlyzós edzéseket csinálok, valamint heti 3, esetenként 4 edzésre járok, akkor mennyire tudom formába hozni magam, fogyni?

Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 17. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Havonta 2, esetleg 3 kg fogyás az optimális, így három és fél hónap alatt 7-10 kilót tudsz leadni, ami a te esetedben látványos lesz.
2018. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz túl kevés a kalóriabeviteled ennyi mozgáshoz?
2018. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 egycsészetea válasza:
49%
Rengeteget!! 165 cm vagyok szintén,59kilóval kezdtem,rossz volt ránézni magamra. Nem a kilóval volt a baj,csak a magasságom volt rossz hozzá.Bekattant az agyam és egyik napról a másikra elkezdtem fogyózni, "egészségesen fogok élni" címszóval. 2 hónapig csináltam, suliba vittem 2-3 cerbóna szeletet nagy gyümölcslével vagy kávéval elvoltam egész nap. Hazamentem és paprika, uborka, kukorica,hagyma ,ezeken éltem .2 hónap alatt 8.5 kiló lement. Amit bátran kijelenthetek az az,hogy egy deka se jött vissza rám. Hanyagold a pékárut, a tésztát és hidd el lemegy a fölösleg.
2018. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!