Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjam le a hasamról...

Hogyan fogyjam le a hasamról a zsírt?

Figyelt kérdés

Szűkebb pólóban kilátszik a sörhasam de nagyon, és leszeretném valahogy fogyni. Fél éve járok kondizni, de nem nagyon tudom levinni, csak oda rakódik a zsírom, máshol egyáltalán nincs. 17f és 70 kg és 178cm vagyok.

Biciklizni szerettem volna, de most a hideg miatt esély nincs, hogy kimenjek.



2018. nov. 25. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

...kifogásokat keresel...Ezért nem érzed a sikert.Értsd jól kérlek!

Minden évszakba/időben lehet biciklizni.Természetesen megfelelő öltözék kell hozzá.

2018. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után használd a biciklit. Viszont ha zsírosodsz akkor az étrenden kell változtatnod mert abban lesz a hiba.
2018. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első, csak azt írta, hogy nincs esélye a hideg miatt, hogy kimenjen. Én is ezt mondhatom a saját esetemben, a héten próbáltam biciklizni és nagyon megbántam, kifagytam (hiába öltözök fel, muszáj levetnem, mert meggyulladok benne).


De ha már a mozgásnál tartunk, van más is. Én pl. sétálok néha egy kicsit és újra felveszem a súlyzós edzést. De a fogyás a táplálkozásomon múlik elsősorban, még ha mozgás nélkül már nem is menne.

Kondizol, kérdező, az OK, na mellé valami aerob vagy kardió, de az étkezés számít, arra ügyelj.

2018. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hulahopp karikával.
2018. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
koplalással
2018. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy étkezés, de sajnos nem tudom megállni. Rántott húst, sült húst rizzsel szoktam enni de abból is sokat. Édességet egyáltalán nem fogyasztok. Annál több szendvicset, húst.
2018. nov. 25. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Látod,látod...

Lásd #1 hozzászólás... :(

2018. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!