Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehetséges?

Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

Szeptember közepe óta heti kétszer járok személyi edzőhöz, sok egyéb sporttevékenység is van hetente.

170 centi vagyok, 92,5 kiló voltam akkor, most 87,5 vagyok.

igaz, hogy majdnem október közepéig a kajálásom még nem volt rendben, sőt, sok édesség is volt benne, de azóta visszatértem a nekem megfelelő, helyes táplálkozáshoz.

ennek ellenére nekem ez a fogyás túl lassúnak tűnik (bár örülök, hogy egyáltalán fogyok :)) ).


az edző az mondja, hogy feljött rám 2-3 kiló izom is, azért tűnik lassúnak. ez lehetséges ennyi idő alatt? 3 kiló?? ezt meg soknak gondolom, ennyi idő alatt (nő vagyok).

szerintetek lehetséges?


ui. nem különösebben számít azt hiszem, de egyszer már majdnem sikeresen fogytam, 120 kilóról 72-re (akkor még teljesen egyedül, edző nélkül), de sajnos beütött egy csúnya depresszió és újra meghíztam, most úgy éreztem nem megy edző nélkül (és szuper is).

Szóval, ha egyáltalán számít, valójában nem 92,5 kiló az indulópont, hanem ez egy jojónak a (remélem) teteje.


2018. dec. 5. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, nem baj ha van izmod is
2018. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

örülök nagyon is az izomnak, csak 2-3 kiló izom felpakolása ennyi idő alatt kissé irreálisnak tűnt nekem - de ha lehetséges, akkor annál jobb :)

2018. dec. 5. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
5 kilót fogytál, az nem rossz. Csak folytasd tovább és meg lesz az eredménye. Ha bármi gond lenne, akkor úgyis változtatna az edző, akár az étrenden, akár az edzéseden.
2018. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőként kalóriadeificitben nem jött fel 3kiló izom, abban biztos lehetsz, még kezdő, jó génekkel rendelkező férfiaknál tömegeléskor is igen szép lenne az... De valamicske feljöhetett, ami szuper.

A jó étkezés még nem jelent fogyást, pláne tempósat, ez kalóriaegyenleg kérdése, ahogy sok édességgel is simán lehet fogyni adott esetben. Nem tudom, mennyit eszel s hogy mennyit használsz el...

2018. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!