Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Àtlagban hány kilót szedtek...

Àtlagban hány kilót szedtek fel az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Az ünnepek közeledtével az lenne a kérdésem, hogy ismerve magatokat, szerintetek hány kiló fog felcsúszni rátok ebben a szűk másfél hétben?

2018. dec. 19. 05:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%

Én is igyekszem ugyanannyit enni, mint máskor.

Lehet változatosabb a menü, de mennyiségben nem eszek többet.

2018. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
79%
En 1-2-t, de utana siman leadom
2018. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
87%
Étel máskor is van az asztalon, süti máskor is van. Nem kötelező jelleggel kell enni, senki nem fizet érte vagy kötelez rá hogy egyek minnél tőbbet. Annyit szoktam ilyenkor is enni mint máskor. Fő étkezések előtt, se utána nem eszek sütit, max ha megkívánom és éhes vagyok akkor eszek belőle. De láttam én már ételt, máskor is volt az asztalon. Amúgy se kenyerünk a pazarlás, csak annyit csinálunk amenyit megeszünk, esetleg ha jön át valaki meg tudjuk kínálni és kész.
2018. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván semennyit.

Kicsit több édességet eszünk, az igaz, de nem annyival többet, hogy az meglátsszon, hiszen csak annyit sütünk, ami pár nap alatt elfogy.

2018. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
2-3 kg talán
2018. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%

1-2-3 kg, amivel a mérleg többet mutathat, ami nem hízás, hanem a nagy mennyiségű kaja és víz, amit visszatart a szervezet. Ha utána 1-2 nap kímélő étrend van, vissza is áll.

(Nekem tavaly nem állt vissza, nem is azzal foglalkoztam, összesen 13 kiló jött fel onnantól augusztusig, mostmár egyedül szedegeti a kilóit :D én meg egyenlőre próbálok arra ügyelni, hogy ne hízzak. Fogyni majd szoptatás befejezése után szeretnék.)

2018. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket. Örülök, hogy a legtöbben meg bírják állni, hogy ne tömjék tele magukat csak azért mert ünnep van. Azt külön jó volt olvasni, hogy vannak olyanok is, akik még sportolni is fognak és nem csak enni, inni, tévét nézni. Bár csak az ország lakosságának nagy része így gondolkodna, akkor nem lenne ennyi beteg és elhízott ember. Véleményem szerint nem baj, ha ilyenkor többet eszünk, ha azt valahogy megpróbáljuk kompenzálni. Tavaly azt csináltam, hogy minden étkezés után elmentem egyet sétálni, legalább fél órát, ha úgy éreztem, hogy tele vagyok, volt, hogy egy nap háromszor. Plusz két ünnep között egyszer elmentem konditerembe. Így is január elsejére felugrott egy plusz kiló, de mégsem 4-5, mint az előző években. Mondjuk ennek nagy része víz volt, mert az italt sem vetettem meg, hosszú idő óta most először lesz az, hogy nem fogok alkoholt inni, maximum néhány pohár csokoládé likőrt. A strand formàért sem kell így majd annyira megszakadni, ha most betartunk néhány dolgot. Persze, ha ez számít is bármit, nekem még igen. Csak aztán úgy is legyen, remélem nem csàbulok el. 34/F
2018. dec. 19. 15:01
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem karácsony és szilveszter között híznak meg az emberek, hanem szilveszter és karácsony között.
2018. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ugyanúgy fogok edzeni, s nem szoktam feleslegesen többet enni, mint kell.
2018. dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha erősebb lennék, remélném, fogynék, de szerintem súlyt fogok tartani. Soha nem tudtam még felszedni 1 kilót egy hónap alatt, nemhogy egy-két nap alatt. Márpedig én nem zabálok egy hétig, a gyomrom, energiaigényem nem változik...
2018. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!