Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Àtlagban hány kilót szedtek...

Àtlagban hány kilót szedtek fel az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Az ünnepek közeledtével az lenne a kérdésem, hogy ismerve magatokat, szerintetek hány kiló fog felcsúszni rátok ebben a szűk másfél hétben?

2018. dec. 19. 05:39
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Én 2-3 kilót híztam sajnos... Holnaptól már újra kondizok és elhagyom a cukrot. Ma ki is dobtam a maradék diós bejglit... Kicsit fájó szívvel, de úgyis már száraz volt. 🙂
2019. jan. 3. 19:41
 32/33 Miss Endzsi ***** válasza:
Maradtam ugyanannyi.
2019. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanannyi vagyok.

Én 24-én böjtölök keresztény szokás szerint, ami azt jelenti, hogy 3-szor étkezem és csak 1-szer lakom jól. Reggelire is csak keveset, ebédre egy kis mákos "guba", vacsora persze bőséges. A többi napon későn reggeliztem, már csak keveset ettem (míg munkanapokon reggelizek, tízóraizok, mert éhes szoktam lenni). Délre normálisan ettem, vagy talán még kevesebbet is mint máskor. Idén nagyszüleimhez nem ebédre ment a családunk, így vettem pár sütit, és ennyi volt, ahogy a többi rokonnál is. Amikor hozzánk jöttek, akkor miközben nálunk voltak megint se nem étkeztem rendesen, se nem nassoltam annyit, hanem csak pár süteményt megettem, és ennyi. Vacsorázni vacsoráztam, de nem úgy, mintha nem lenne holnap, hanem csak amennyi jól esett. Lehet, hogy nassoltam is még vacsora után, de nem fél kiló beiglit (nem is nagyon szeretem), hanem csak 1-2-3 szelet süteményt abból amelyik ízlett.

2019. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!