Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Àtlagban hány kilót szedtek...

Àtlagban hány kilót szedtek fel az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Az ünnepek közeledtével az lenne a kérdésem, hogy ismerve magatokat, szerintetek hány kiló fog felcsúszni rátok ebben a szűk másfél hétben?

2018. dec. 19. 05:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

Azért azt hozzáteszem még az igazsághoz tartozóan, hogy ha süti van, arra nem kiléhezetten vetem rá magam ilyenkor, mivel én jóformán mindennap eszem sütit, csokit, édes krémeket, nem kis mennyiségben. Fogyáskor is, természetesen, kemény diétában is, olyat, ami a diétámba fér. Nem egy hétben akarom bepótolni az évet...

A karácsonyi ereszdealahajamat (akkor csak a napi egy étkezést tartom be remélhetőleg, ami azért gátolja a kemény elszállást) 26-án vagy 27-én hagyom abba, onnantól leesik a szénhidrát és ezzel 2 kiló víz. Most is viszonylag szénhidrátosan eszem, karácsonykor is ugyanúgy fogok (de nem túlzottan, viszek saját sütit, ami cukros, de csak az alma miatt), így nem tud feljönni semmi.

2018. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ha nem sportolok, akkor semmi, én ugyanis fogyásra vagyok hajlamos, a zsírból meg nem tud annyit raktározni a testem, ami meg is látszik, akármennyit eszek, tehát ha nem sportolok, akkor inkább lefelé mozog a testsúlyom vagy jobb esetben stagnál. Ez sem jobb, mint a hízási hajlam.
2018. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
100%
Egy 5 kg felszokott jönni, és mind hasra. De nem fogyom le, jó ez így.
2018. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

#21 Gondolom cukrász vagy. 🙂


#23 Vicces vagy. Viszont ha igaz, az azért nem kevés, főleg úgy, hogy le sem akarod adni. Persze a Te dolgod. 🙂

2018. dec. 19. 17:36
 25/33 anonim ***** válasza:
82%
Én semennyit, lemozgom.
2018. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
#23 vagyok nem viccnek szántam ✌️ én szeretek hízni néha, és az rajtam marad (valamennyi sajnos akaratom ellenére úgyis lemegy) . Nem vagyok túlsúlyos, de azért az ünnepekkor megszedem magam eléggé felesleggel.
2018. dec. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Én egy grammot se szoktam. Nem értem, miért kell a többszörösét letuszkolni a nyakunkon, mint amennyit alapból ennénk csak azért mert előttünk van.. főleg, hogy legtöbbünknek ilyenkor nincs megnövekedett kalóriaigénye. Csak azért a pár másodpercért, vagy az ízért nem zabálok, hogy utána telt hassal kapkodjam befelé a savlekötőt.
2018. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok cukrász, édesszájú vagyok, de a párom, na az egy külön műfaj e téren. Állandóan sütizik, szerencsére ennek a zömét megoldja magának, mert nekem napi 1-2 édességet készíteni épp elég. Sokat kísérletezem s ilyenkor nem csinálok hatalmas adagot (meg máskor sem, mert úgyis megeszem a felét), márpedig olyan napi 2000 kcal édesség fölött lenne neki elég. Néha már hajlanék arra, hogy megpróbálok édesség nélkül élni több napig, nem tűnik irreálisnak, de ilyen környezetben a saját hajlamaimmal ehhez nagy elszántság kellene, miközben sok értelme nincs.
2018. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szeretném tartani a heti fél kiló hízásom :)
2018. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

3. válasz az enyém.

3 kilót fogytam a 3,5 hét szabadság+ünnepek alatt.

Ti hogy zártatok?

2019. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!