Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karácsonyi túlevés segíthet...

A karácsonyi túlevés segíthet a fogyás újbóli beindulásában?

Figyelt kérdés
Június vége óta diétázok, azóta szépen lassan olvadtak le rólam a kilók, összességében 10 kg ment le rólam november végéig. Azóta viszont megrekedt a fogyásom, pedig több módosítást is végeztem a diétás étrendemben. Karácsony három napján nem tűrtőztettem magam, sokat ettem, mindent ami jól esett. Most viszont szeretnék visszatérni a kellemes diétámhoz. Mit gondoltok, ez a 3 napos kilengés segít beindítani a fogyásomat, amennyiben mától visszatérek a szokásos étrendemhez? A csalónapok is hasonló elven működnek, nem?
2018. dec. 27. 08:27
 1/3 anonim válasza:
50%

Tùlevès 😄😄

Ismerős...

2018. dec. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Nem a túlevés,hanem az,hogy odafigyelsz.Nem hatásos a csalónap....de 3 nap alatt nem hiszem hogy híztál.A fogyásr úgy indíthatod be,hogy a szokásosnál picit többet mozogsz,és kicsit szigorítasz az étrenden.
2018. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Halottam már ilyet, de nem mindenkinek jön be, főleg erős túlevésnél. Bár akkor is lehet, hogy napokig nem tudsz ételre nézni, legalábbis tartalmasra és cukrosra, az jól jöhet. De attól még egészségtelen erősen túlenned magad, pláne előnytelen ételekkel (de van, akinek lelkileg segít. az máskor se sanyargassa magát, ha esetleg azt teszi s kiéhezik dolgokra).


Nekem csak a tartós életmódváltás jön be. Hasznos csalónap, ilyen nekem nincs, legfeljebb úgy, hogy NAGYON hiányzik máér valami előnytelen s kicsit kiélem magam. De kétélű fegyver ez és egy jó életmódnál nem sokszor van hiánya az embernek.

2018. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!