Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyokurat avagy...

Milyen fogyokurat avagy alakformalas ajanlotok? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

18 eves vagyok 165 centi es 67 kilo

Undorodom magamtol, egyszeruen mar veget akarok vetni ennek az egesznek, es januar elsejetol kemenyen belevagni ebbe az edzes dologba. Az etrendembol kivetnem a cukros uditoket (max apenta) semmi szencavas es a tesztas dolgokat is probalnam kerulni. (Pl ha milanoi van es hogy egyek valamit a szaftot ennem teljes kiorlesu kenyerrel)

Annyi a baj, hogy nem tehetem meg azt sem, hogy a penzemet a kondiberletre koltsem, ezaltal otthon elvegzett gyakorlatokra lenne szuksegem. Meg futni is lejarnek olyan heti 2×3 alkalommal.

Szeretnem elerni a lapos hasat es a feszes es formas feneket meg az uszogumikat eltuntetni.

Videok vagy tippek nektek bevaltak? Ha igen milyenek? Meseljetek el kerlek, adjatok tippeket legyszives es a bevallt videokat is linkeljetek!

Elore is koszonom!

Szeretnem junius elejeig/kozepeig elerni

Szerintetek lehetseges, valtozatosan lefogyni ha komolyan veszem az egeszet es nem allok meg, csak heti egy-ket piheno napot adok az izmomnak, es a pihenonap estejen mennek el futni?

A valaszokat elore is koszonom!:) trollkodo valaszok kerem hanyagoljanak



2018. dec. 26. 01:30
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

A problèma ebben a kèrdèsben az, hogy január elsejètől, jövőhèttől, holnaptól, kèsőbb..

A heti csak 2 pihenőnap az kevès, ha túl nagy mèrcèt állítasz magadnak az hamar elbukik, elèg csak kezdetben mondjuk heti 3x 40perc edzès pl èn Rubint Rèkára szoktam a napi 20 perces edzèsèt a fenèkre+combra, ez így 40 perc

Egyèbkènt visszatèrve megèrtem, hogy január elsejètől ezt így àltalánosságba ìrtam, hogy ha már így állsz hozzá az már rossz. Èn először egy kúrát ajánlanèk, amivel kitisztítod a szervezeted a méreganyagoktól meg a rossz kajáktól, amit eddig bevittèl.

Ès mivel írtad, hogy kb nyár elejèig akarod elèrni, nem kell sietned, ha most meghajtod magad, lehet pont nyàrra hízod megint vissza ezt a 10 kilót kevesebb, mint 3 hónap alatt letudod adni ezzel a videóval plusz, ha ezeket betartod: sokat eszel kisebb adagokat.

Nagyon sok vizet vigyèl be. Egyèbkènt ha màr nagyon unod akkor a zero cocacola se cukros azt is ihatsz, de nem rendszeresen.

Pl ha kàvè helyett egy jó nap pohàr citromos vizzel kezdesz minden nap, beindítja az anyagcserèdet, ha kàvès vagy mint pl èn, akkor kèsőbb is ihatsz kávèt :) ezek nagyon basic trukokk, de nem azert van leirva mindenhol ezerszer, mert nem igazak :)

Ha mèg van kèrdèsed akkor írok privàtba is, ha szeretnèd nekem ezek beválltak ès mèg vannak tippeim, meg átbeszèlhetjük ezeket:)

Egyebkent a legfontosabb az, hogy erosen higgy magadban

17/L

2018. dec. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Aránylag jó gondolatmeneted van, annyit mondok hogy akkor hízok ha többet eszel/ fogyasztassz mint amennyit felhasználsz, ellentétes esetben fogysz.

Bármi lehetséges, fogsz tudni fogyni, de én max olyan 10kgt fogynèk a helyedben így látatlanban.

Júniusig elfog tűnni a felesleged ha ügyes vagy szerintem.

De azért nyilván ne koplalj az is fontos.

Sok sikert!

2018. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!:)
2018. dec. 26. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!