Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 159 cm vagyok. Szerintetek...

159 cm vagyok. Szerintetek ehhez hány kilónak kéne lennem? Ha fogyni szeretnék mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Sajnos hízékony alkat vagyok, ráadásul állandóan éhes vagyok, sose tudok jóllakni. :( Ma is rengeteget ettem, de én még mindig éhes vagyok, de próbálom abba hagyni. Most, hogy itt a tél nagyon legyengültem, egyáltalán nem tudok mozogni, és levegőt is alig kapok. 55 kg vagyok. 17/l

2018. dec. 27. 18:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53-nak, testmagasság 1 méter feletti része mínusz 10%. Ha nem tudsz mozogni és nem kapsz levegőt, menj orvoshoz. És ha állandóan éhes vagy, akkor valószínűleg mégse eszel olyan sokat. Mit és mennyit ettél ma?
2018. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Rossz ételeket eszel valószínűleg, azért vagy állandóan éhes. Én is gyengének és fáradtnak érzem magam, és állandóan éhes vagyok, ha rossz és nehéz kajákat eszek. Kerüld a fehérlisztes, zsíros, cukros ételeket, olyanokat, amik tele vannak ízfokozókkal, tartósítószerrel, stb. Egyél inkább teljeskiorlesu dolgokat, vagy magas fehérjetartalmú ételeket, sok zöldséget, stb.
2018. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Iameagle válasza:
44-60 kozott, amugy sztem esztetikailag 50kg, de normalis a sultod ugyhogy orvoshoz kene menned, eleg furcsa hogyha nem kapsz levegot
2018. dec. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Iameagle válasza:
Szerintem spotnak kirandulj, fuss, vagy setalj kicsit gyorsabban (!!)
2018. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

19 vagyok 50 kg és 146 centi

Semmi baj sincs a sulyoddal csak egy kicsit mozdulj ki otthonról tornázgas s~tálj jó sokat

2018. dec. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy igazából 50-60kg között, bár mondjuk nem látlak így nem tudom.

55kg kövérnek tuti nem kövér, úgyhogy nyugi kövér nem vagy.

Ha levegőt is alig kapsz szerintem neked nem való sport, akkor valami bajod lehet pl aszma...

Ha tènyleg NEM sportolás semmit sem akkor sem normális ha nem kapsz levegőt, akkor pschiologus kell ha túlevèsről van szó.

Egyáltalán nem tudsz mozogni nekem ez is gyanús azonnal fordulj orvoshoz, vagy ha neked kényelmesebb írj, szívesen segítek ne hogy vmi baj legyen...

2018. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!