Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150kg vagyok, milyen edzés...

150kg vagyok, milyen edzés ajánlott?

Figyelt kérdés

2 hónapja fogyózom eddig -20kg perpill 150kg vagyok 21 éves vagyok alapvetően szinte olvadnak a kilók. Kezdem észre venni hogy picit lóg a bőröm... És őszintén kívánom a mozgást ami számomra nagyon fura eddig 200metert is busszal tettem meg ma 2-3 megallót is inkább le sétálok és nem izzadok plusz fázósabb lettem.

Étkezésemről: natur husok hal rák polip, köles barna rizs árpa gyöngy, rengeteg zöldség főleg brokkoli most legtöbbször mirelit mert most ez olcsóbb és brokkoli mániás lettem csak párolva vagy sütőben sütve eszem a zöldségeket, és mindennap sparban kapható saláta mixet veszem, naponta 4-5 liter víz. kcal-t nem számolom délig vagy max 1 óráig eszem szénhidrátot erre nagyon oda figyelek... ezt azért írtam le hogy 1.ehhez kellene valamilyen mozgás...2.tippet adni olyannak aki el akarja kezdeni.


köszönöm előre is a válaszokat.


2019. jan. 6. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Úszás

Amúgy remélem, orvosi felügyelet mellett fogysz

2019. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A séta nagyon jó, vigyázz az izületeidre.
2019. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Off, de nagyon ugyes vagy, hajra!!:)
2019. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyaloglás normáls/lassú tempóban. Úszás nagyon jó lenne. Youtube-on ha beírod, hogy obese workout, akkor talász sok gyakolatot.
2019. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy

Szerintem kérdezz meg egy orvost h hogy lehetne

2019. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha van időd, és kedved, akkor konditerem, és délelőtt, hogy legyen erőd. Ha építessz izmot akkor talán nem fog lógni a bőröd. Azonban ha 170ről indultál, akkor hastájékon mindenképp fog.
2019. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagyon jól csinálod, így tovább!


Amíg viszonylag nagy a súlyfelesleged, vigyázz az ízületeidre és fokozatosan szoktasd magad a mozgáshoz. Sétálás, úszás, esetleg túrázás vagy jóga jó választás lehet. Elmehetsz terembe is súlyzós edzéseket csinálni, sok kalóriát éget és szépen feszesít is, de ezt mindenképp edzővel együtt tedd. Egybként a legjobb olyat mozogni, amit szeretsz csinálni, mert úgy hosszútávon is veled marad :)

2019. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

uuuuu de cukik vagytok köszönöm a dicséretet iszonyatosan jól esik 😊😊

azzal tisztában vagyok hogy lógni fog a bőröm akkor is ha edzek de hátha nem inkább meg próbálok valamit mozogni amúgy is kívánom mint írtam.

Úszás jó ötlet lenne de lány vagyok és nagyon ciki lenne mások előtt még strandon se voltam soha súlyból adódóan szóval emiatt félek:D

Jógán gondolkodtam én is, meg a sétán.

Meg egy elég fura dolgon...mivel tél van minden levan fagyva és ha én elesek ekkora súllyal félő hogy valamim eltörik, munkába menet szoktam a megállókat le sétálni mert napközben olvad... szóval olyanra gondoltam hogy helyben gyaloglás/kocogás nem tudom hogy ez mennyire lenne hasznos.... most perpill olyat csinálok hogy ha fekszem oldalra fordulok és emelgetem az egész combom 15-15 mindkettőre.


Orvosi felügyelet nincs mielőtt neki kezdtem megnézettem a vérképem pisi minta stb... minden szuper jó volt teljesen átlagos vérnyomás is teljesen normális szerintem azért mert még fiatal vagyok és abszolút nem stresszes az életem max ha bemegyek egy boltba és nagyon ritka ha van ruha általában turiban találok nagy méretet ilyenkor szomorú vagyok...de ez legyen a legnagyobb bajom igazából fura de én 170kilosan is teljesen jól éreztem magam "akkori fejjel" de mióta így élek 1000x jobb már nem az motivál hogy Úristen lefogyni mert utána lehet minden újra (csoki mánia) ma már az van hogy érvényes a mondás..az vagy amit megeszel! Hihetetlen jól érzem magam mióta életmódot váltottam és ha meg lesz a kívánt súly se hagyom abba elképesztő hogy milyen finom tud lenni egy csirke mell citromosan es kis rozmaringgal minden féle só nélkül... minden fogyni akaró embernek innen üzenem hogy ne vegyél össze minden féle egészséges dolgot mert most ez a divat, hanem mert ha megeszed utána kapsz egy löketet és igen is egy nagy tányér zöldséggel némi hússal és egy marék kölessel jól lehet lakni a különbség annyi hogy utána nem fekszel ki hanem simán csinálod tovább a dolgod feltöltve.

2019. jan. 7. 00:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Szobabicikli? Kis helyen elfér, kíméli az izületeket, és ha szégyenlős vagy, otthon senki nem látja, hogy sportolsz.
2019. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hmm ez se rossz ötlet szerintem beszerzek egyet, köszönöm
2019. jan. 7. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!