Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 150kg vagyok, milyen edzés...

150kg vagyok, milyen edzés ajánlott?

Figyelt kérdés

2 hónapja fogyózom eddig -20kg perpill 150kg vagyok 21 éves vagyok alapvetően szinte olvadnak a kilók. Kezdem észre venni hogy picit lóg a bőröm... És őszintén kívánom a mozgást ami számomra nagyon fura eddig 200metert is busszal tettem meg ma 2-3 megallót is inkább le sétálok és nem izzadok plusz fázósabb lettem.

Étkezésemről: natur husok hal rák polip, köles barna rizs árpa gyöngy, rengeteg zöldség főleg brokkoli most legtöbbször mirelit mert most ez olcsóbb és brokkoli mániás lettem csak párolva vagy sütőben sütve eszem a zöldségeket, és mindennap sparban kapható saláta mixet veszem, naponta 4-5 liter víz. kcal-t nem számolom délig vagy max 1 óráig eszem szénhidrátot erre nagyon oda figyelek... ezt azért írtam le hogy 1.ehhez kellene valamilyen mozgás...2.tippet adni olyannak aki el akarja kezdeni.


köszönöm előre is a válaszokat.


2019. jan. 6. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nagyon ügyes vagy! szobabicikli mellett, ha nem vagy szégyenlős, elmehetnél terembe valami erősítő edzésre, hogy izmosodj is.

Ajánlom egyébként a [link] blogot, nagyon motiváló a srác :)

2019. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Evezőgépet is kipróbálhatod, kíméli az ízületeket, de közben piszokul megdolgoztat.
2019. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!