Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 1 év alatt 50...

Lehetséges 1 év alatt 50 kg-ot fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! December elején 150kg voltam (178cm). Egy elég kemény vírusos fertőzés miatt 1 hét alatt 8,5 kg-ot fogytam. Az ünnepek alatt 1,5-2 kiló jött vissza. Többek közt ezt meglovagolva szeretnék életmódváltásba kezdeni.


Napi 1500-1600 kalória bevitellel (Teletál, SpeedFit menü: 4 étkezésre bontva) + 4-5l víz, kezdésként váltva naponta 30p torna, 30p kardio, később persze komolyabb testmozgást beiktatva sikerülhet az év végére 95kg-ra lefogynom?


Van köztetek olyan aki ilyen sokat fogyott? Mit csináltatok?



2019. jan. 6. 21:56
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

5-ös, köszönöm a válaszod.


Nos, a tegnap reggeli mérlegeléskor 143,3kg voltam. Mivel nincs időm a kajával bíbelődni, emiatt a Teletál Speedfitt menüjére esett a választásom. Ez napi 4 étkezést foglal magában, amely összesen 1500-1600 kalóriát tartalmaz. Dietetikus állítja össze a menüt, fehérjében gazdag és szénhidrátban szegény étrend. Az elején még beiktatok gyümölcsöket az étkezések közé, mert indulásnak valóban kevés ez a kalória mennyiség. Folyadékként napi 4,5 liter víz, plusz reggel éhgyomorra 0,5 liter langyos víz egy ek almaecettel és egy ek mézzel.


Kezdésre edzésként, váltva napi 30p torna, 30p szobabringa, majd ha belejövök, akkor naponta megy a kettő. Egyelőre ennyi. 4 hét múlva kedden jelentkezem az eredményekkel :)

2019. jan. 9. 19:36
 12/14 anonim ***** válasza:

"reggel éhgyomorra 0,5 liter langyos víz egy ek almaecettel és egy ek mézzel."


Ezt nyugodtan elhagyhatod, hidd el, semmit nem ér.

2019. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szia, én fél év alatt fogytam 27 kilót, 82ről 55 re. Kb.minfen héten 1-1.5 kg ment le. Az a lwnyeg, hogy hidd el hogy meg tudod csinálni, és válts életmódot, nehogy visszajöjjenek a kilók. Nekem ez 2 éve volt, azóta se híztam egy grammot se. Kitartást❤
2019. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Èn reménykedem hogy lehetséges:) Màrcius elejével kezdtem alig 1 hónapja. Nàlad mizu?
2019. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!