Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 6 óra után nem eszem...

Ha 6 óra után nem eszem semmit, akkor mindig ilyen iszonyú éhes leszek este 10 felé, vagy ez idővel elmúlik?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Hozzászokik a szervezeted idővel ahoz, hogy nem eszel este 6 óra után semmit, vagy hosszú távon is ugyanolyan éhség érzetre számíthatok az esti órákban?

2019. jan. 7. 10:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik el. Max megszokod az éhségérzetet. Ami nem jó. Ha éhezteted a szervezetedet, elkezd raktározni, aminek elhízás lesz a vége plusz teljesen felborítod az anyagcserédet. Különbözõek vagyunk. A barátom pl délután 4 után már nem eszik, és nem is éhes, pedig éjfélig mindg fent vagyunk. Õ 2x eszik egy nap, délben és d.u.4kor. Én napi 5x eszem és még este 11kor is, mert ha nem, éjjel arra kelek h ennem kell. Egyikünk sincs elhízva, aktívan sportolunk. De ennyire különbözõek vagyunk. Mást igényel a szercezetünk, más az snyagcserénk stb. Ki kell tapasztalnod te hogy mǔködsz, és egyél aszerint. Ne erõszakold meg a tested, mert meg fogja bosszulni hosszútávon.
2019. jan. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Bármihez hozzá lehet szokni idővel.

De ha pl. 11-kor fekszel le, akkor nyugodtan ehetsz még 6 után is. Szóval nem biztos, hogy kínozni kell magad, a 6 utáni nem evéssel.

2019. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor vacsizok 6 körül, és utána nem eszek már, és nem is vagyok éhes utána. De! Én fél 10 körül már alszok, időm se lenne éhesnek lenni. Ha te éjfélig fent vagy, akkor ehetsz még 6 után is nyugodtan.
2019. jan. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Én már 2 hónapja nem eszem 6 után, a szervezetem teljesen hozzá szokott. Viszon ettől nem fogy le az ember. Ha teszem fel fél 6-kor vagy háromnegyedkor megvacsorázol, egy negyed óra múlva tornázz kb fél órát. Ekkor már vehetsz észre változást, egy bizonyos idő múlva.
2019. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy idő után elmúlik
2019. jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
ja, hát egy idő után mi is elmúlunk. Egyszer el kell hagyni ezt a földi létet. Az éhség is itt marad, mint minden.
2019. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nem az számít, hogy elszel-e este 6 után, hanem az, hogy mit eszel előtte... ;)
2019. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva és a saját tapasztalatom alapján:

Igen, elmúlik. A szervezeted alkalmazkodni fog. Lehet pár nap, lehet több.

Én van, hogy délután háromkor eszek utoljára, sőt volt olyan, hogy kettő után már nem ettem. Ez az időszakos böjt.

Nekem ez így jó, sokkal jobban érzem magam, tud pihenni az emésztőrendszerem. Ha megvan a folyadékbeviteled, akkor nem leszel éhes. Víz, fekete kávé, tea natúran.

2019. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!