Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kéne még fogynom?

Szerintetek kéne még fogynom?

Figyelt kérdés

163 centi magas vagyok, 69 kilósan kezdtem el diétázni. Most 57 kiló vagyok, járok konditerembe, valamint aerobic órákra. Nem teljesen látom tisztán magamat, egyik pillanatban tetszik a tükörképem, a másikban meg úgy érzem, hogy még legalább öt kilót le kéne adnom. Tudom hogy az a lényeg, hogy én jól érezzem magam a testemben, de kíváncsi vagyok, hogy hogyan látnak mások.


[link]


2019. jan. 9. 18:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*combján
2019. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményetek, utolsó a tiédet is, nem azért írtam ki a kérdést, hogy az egómat fényezzem, örülök hogy őszintén leírtad mit gondolsz.
2019. jan. 12. 09:41
 13/15 anonim válasza:
Tartsd meg ezt a súlyt. Nem kell fogynod, de híznod sem.
2019. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért vannak kint a bordái,mert bevan húzva a hasa. A túrót :) Én nem húzom be a hasam álló helyzetben mégis kintvannak a bordáim. Sőt,volt olyan,hogy a csípőcsontom is. Akkor a 172cm-hez 52 kg voktam. Most 58kg-val csak a bordáim látszanak. És a kulcscsontom. Kérdező,jól nézel ki :) Kis feszesítés a bőrödnek és ennyi. Lehet írígykedni a sok chipsfalónak :) Az meg,hogy nem lufik vannak a mellkasán? És? Legalább nem fog a hasa alján lógni pár év múlva :)
2019. jan. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Be van húzva a képen a hasad, kis sunyi.:D Amúgy nem kell fogynod, de formásodnod nagyonis. Látszik a karodon és a combodon is, hogy pöttyedt. Bocsi, de én ezt látom. Őszintén szólva nem értem miért van a többi hozzaszóló úgy elájulva tőle, nem egy álomalak.
2019. jan. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!