Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel lehetséges...

Ezzel az étrenddel lehetséges a fogyás, vagy semmire nem jó?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jan. 17. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A cikk legfontosabb mondata: "A karcsúság kódja a génjeidben rejtőzik."

Ebben a mondatban benne van a magyarázat is.

Ha te húsos alkat vagy, ehetez egész nap salátákat, nem fogsz sokra menni vele, mert csak az éhséget fokozza a korábbi étrend elhagyása. Amennyiben sok plusz van rajtad, törekedj rá hogy este 6 után már ne egyél illetve napközben is csak keveset, de azt is három alkalommal. A reggeli legyen nagyon minimális sovány harapnivaló, ebédre amit kívánsz (mértékkel), a délutáni órákban meg alma és keksz, de olyan ami nem túlzott cukros. Nem az a jó diéta ha egyik napról a másikra megvonsz magadtól mindent! Fő a mérték és a gyakoriság. Ha tartod amit leírtam azzal sokat teszel a karcsúság felé.

2019. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Fogyás titka mindössze annyi, hogy kevesebb kalóriát vigyél be mint amit elhasználsz napközben. Az kb édesmindegy hogy miből viszed be ezt a kalóriamennyiséget.
2019. jan. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen étrenddel fogyni fogsz, ha kalóriadeficitben vagy! Különbség a szemét és az egészséges között abban van, hogy megkap-e a szervezeted minden szükséges tápanyagot és hogy mennyire hintáztatod a vércukorszinted, azaz mennyire leszel éhes. Meglepően alacsony kalóriabevitel mellett is elkerülheted az éhségérzetet alacsony CH felszívódású ételekkel.


Én azt mondom, ha szoktál reggelizni, egyél csak bőséges reggelit! Az adja meg a lendületet a naphoz. Ebédre egyél szinte bármit, de mérsékelt adagot. A vacsora meg lehetőleg ne a nap fő étkezése legyen. Ha két étkezés közben éhes vagy, egyél nyugodtan pár falatot! Ne feledkezz meg a folyadékbevitelről!

2019. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen étrenddel lehetséges.
2019. jan. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már az alapjainál gond van! Lúgosító böjt? Koplalás?


Az egyébként tényleg igaz, hogy mindenkinek a génjeiben van egy terv az ideális súlyra, csakhogy ez nem a mai népszerű karcsú alak. Mindenkinél más és más, sajnos olyanok is vannak, akiknél nincs felső korlátja a súlynak. A saját szervezeted genetikailag kódolt ideális súlyát úgy érheted el, ha megfelelően táplálkozol és mozogsz. Ha ez a súly még túl sok neked, akkor sajnos csak kemény munkával, szenvedéssel tudsz alámenni.


Ez az állandó "bögrézést" nagyon bírom, semmi konkrét adat.

2019. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én az első nap estéjén összeesnék az éhségtől. Próbáltam már zöldséglé-böjtöt, mindig rosszullét lett a vége...

A többi része elmegy (mondjuk én nem bírnám, túl zsírszegény, a tojássárgáját biztosan nem hagynám ki), na de tízóraira pattogatott kukorica 2 héten át? XD

2019. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nők lapjás diéta, nyilván gyökérség, nem tudom mit vártok.
2019. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!